NORDIC VISION brýle na počítač s filtrem blokujícím modré světlo Uppsala Blue 1.0

Novinka Tip
Značka: NORDIC VISION
1 010 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Trávíte obvykle 8 hodin denně před počítačem a pak se těšíte na svou oblíbenou show na Netflix? Mnoho z nás zná tento životní styl. Věděli jste však, že neustále koukání se do počítače a dalších obrazovek může být pro naše oči dokonce škodlivé?

Dioptria: 1.0

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ano, čtete správně. Modré světlo vyzařované mnoha elektronickými zařízeními může poškodit naše oči, naši schopnost soustředit se a dokonce i spánek.

Značka NORDIC VISION, která je proslulá díky svým stylovým a cenově dostupným dioptrickým a slunečním brýlím, nyní přišla na trh s novinkou, která je řešením problému s unavenýma očima a syndromu počítačového vidění, způsobeného modrým světlem. Čtěte dál a zjistěte, proč jsou tyto počítačové brýle dokonalým řešením při práci v kanceláři, sledování televize nebo projíždění Instagramu. Jedno je jisté již nyní - při každé z těchto činností budete vypadat stylově.

Počítačové brýle jsou jedinečným typem klasických brýlí, jejichž čočky byly obohaceny filtrem blokujícím modré světlo. Produkt je díky použitému filtru určený pro lidi, kteří tráví mnoho hodin během dne před monitory elektronických zařízení, jako jsou notebooky, smartphony, televizory a tablety. Příslušenství můžete využít v práci i na každodenní použití, díky čemuž se eliminují škodlivé účinky modrého světla.

Proč brýle, které blokují modré světlo?

Modré světlo vyzařované obrazovkami elektronických zařízení ovlivňuje nejen stav očí, ale i celkové fungování našeho těla. Nadměrná expozice, zejména pozdě večer, kdy se kondenzuje modré světlo, má negativní vliv na hygienu očí a celkovou pohodu. Brýle Blue Light blokují tok škodlivého záření, zlepšují stav očí a ovlivňují efektivnější funkci mozku. Důležitou vlastností brýlí je to, že nejde o korekční brýle, a proto je mohou používat lidé, kteří nemají poruchu zraku nebo kteří nosí čočky každý den.

Brýle jsou zároveň skvělým módním a stylový doplněk. Brýle mají odolnou konstrukci, skládá se z rámu, který byl vyroben z kvalitního polykarbonátu odolného vůči poškození.

Vlastnosti:

  • 100% originál
  • balené v původním obalu
  • brýle blokující modré světlo
  • čočky Blue Light
  • vyrobené z polykarbonátu
  • stylový a moderní design
  • univerzální velikost
  • Obsah balení: 1 x brýle, obal a hadřík

Informace:

Kdy používat brýle s modrým světlem?
Naše čočky modrého světla jsou vyrobeny na nošení kdykoliv, když zůstanete delší dobu před obrazovkou nebo zařízením vyzařujícím modré světlo, ať už ve dne nebo v noci. Jsou ideální na ochranu vašich očí během pracovního dne, kdy jste vystaveni počítačem 7 až 8 hodin. Dále, protože naše oči nejsou konstruovány tak, aby byly vystaveny jasným světlům v tmavém prostoru, bylo prokázáno, že brýle s modrým světlem působí proti oslnění a pomáhají uživateli snadněji usnout.

Z čeho jsou vyrobeny brýle modrého světla?
Naše brýle na modré světlo jsou vyrobeny z vysoce kvalitních čoček CR39, které jsou nejlepší volbou na odfiltrování modrého světla, na ochranu spánku a denních rytmů a na snížení únavy a potenciálního poškození očí. Kromě toho najdete tuto kolekci ve dvou materiálech: nerezavějící ocel a G850 na biologické bázi, materiál respektující životní prostředí.

Jsou brýle s modrým světlem vybavené nějakým typem ochranného krytu čočky?
Objektivy CR39 mají tvrdý povlak, který zabraňuje poškrábání objektivu, vnitřní a vnější povlak AR, které zabraňují odrazům a také zabraňují oslnění.

Mají brýle s modrým světlem tónovanou čočku?
Ano, naše čočky modrého světla mají jemný jantarový odstín potřebný na blokování expozice modrého světla. Neovlivňuje to však vnímání barev.

Mohu přes den nosit brýle s modrým světlem?
I když to nemá celodenní používání brýlí s modrým světlem žádné negativní následky, vyzýváme lidi, aby byli během dne vystavení přirozenému světlu. Přirozené modré světlo ze slunce má příznivé účinky, je to to, co pomáhá našemu tělu řídit náš cirkadiánní rytmus nebo spánkový cyklus. Přirozené modré světlo může také pomoci zvýšit bdělost a zlepšit náladu.

Pomáhají brýle modrého světla zmírňovat namáhání očí?
Ano. Naše brýle s modrým světlem přispívají k blokování modrého světla a zabraňují namáhání očí a vizuálnímu stresu. Dodají, že snižují jas, aby měli pohodlnější vidění, a poskytují lepší kontrast, abyste viděli barvy přirozenějším způsobem.

Chrání brýle modrého světla před UV světlem?
Ano, všechny naše brýle s modrým světlem jsou vybaveny filtrem UV400, který chrání před ultrafialovým zářením.

Kolik procent modrého filtru mají brýle?
Procento modrého filtru našich brýlí je 30%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optika
EAN: 8436583316665

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: