O nás

Untitled-3-5

Již od roku 2010 přinášíme kvalitní sortiment se skvělými službami pro více než 150 tisíc spokojených zákazníků. U nás nenajdete žádné chemické léky či jiné farmakologické léčiva na předpis. Nabízíme jen přírodní produkty, prostředky a pomůcky pro prevenci či podporu zdraví pocházející z naší přírody. 

Vždy se snažíme udělat něco navíc. Ne každý si dokáže pomoci sám. Uvědomujeme si naši společenskou zodpovědnost. Sami máme své rodiny a blízké v slovenském zdravotnictví. Proto jsme se rozhodli nabídnout materiální pomoc pro zdravotnická a sociální zařízení, státní a veřejné instituce, domovy a firmy, které potřebují zajistit své pacienty, klienty a zaměstnance v těchto náročných časech. Pro tyto instituce nabízíme naše certifikované produkty za zvýhodněných podmínek.

Pokud potřebujete pomoci, nebo nabízíte pomoc, obraťte se na nás přes emailahoj@drprotect.cz nebo telefonicky na +421 948 898 373.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení