Žehlička na vlasy Kipozi EU-137GD11

Značka: Kipozi
462 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
19.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žehlička na vlasy Kipozi EU-137GD1

Žehlička na vlasy značky Kipozi vám umožní pohodlně narovnat a natočit vlasy bez tahání nebo poškození. Umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 80 – 230 °C (170 – 450 °F), takže dokáže uspokojit rozmanité potřeby uživatelů. Je vybavena 1palcovými titanovými plotnami a PTC keramickým ohřívačem. Je pohodlný na používání a po určité době se automaticky vypne. V sadě naleznete také praktické pouzdro na přenášení.

Rychlé a bezpečné narovnávání

Nyní se také u vás doma můžete cítit jako v kadeřnickém salonu. Špičkový PTC ohřívač vám umožní dosáhnout vysněných výsledků v krátkém čase. Zařízení se velmi rychle zahřeje. Titanové, zavěšené 3D destičky netahají vlasy a chrání je před poškozením. Jsou dostatečně tenké pro úpravu dlouhých i krátkých pramenů. Žehlička na vlasy také vyzařuje záporné ionty, takže vaše vlasy se nebudou krepovat ani elektrizovat.

Regulace teploty

Žehlička na vlasy Kipozi je ideální pro různé typy vlasů. Umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 80-230 °C (170-450 °F). Zvolená hodnota se zobrazí na zabudovaném LCD displeji. Je také možné změnit jednotku - °C nebo °F. Teplotu můžete nastavit manuálně nebo si vybrat ze 3 dostupných automatických režimů - 140 °C (270 °F), 180 °C (350 °F) a 210 °C (410 °F). První režim je ideální pro jemné vlasy, druhý pro poškozené nebo barvené vlasy a třetí pro zdravé vlasy.

Pohodlí a bezpečnost používání

Žehlička na vlasy je mimořádně odolná a uživatelsky přívětivá. Titanové destičky ji chrání před korozí a díky tomu vám bude dlouho a dobře sloužit. Je také vybavena 2,5 m dlouhým kabelem, který se otáčí o 360°. Díky tomu si můžete užívat volnosti pohybu. Je lehký a skvěle se drží v ruce, takže se nemusíte obávat únavy. Navíc se po 60 minutách automaticky vypne - nemusíte se bát, pokud zapomenete! Tuto dobu si můžete také nastavit v rozmezí od 30 do 180 minut.

Funguje i na cesty

Chystáte se na dovolenou nebo na služební cestu? Nevzdávejte se vytváření úžasných účesů! Žehličku na vlasy snadno uložíte do tašky nebo kufru. Zařízení můžete také uzamknout, aby se během cestování neotevíralo - zabere tak ještě méně místa. Dodává se i se speciálním pouzdrem, které usnadňuje jeho přepravu. Navíc je žehlička kompatibilní s napětím 100-240 V, takže ji můžete bez problémů používat iv zahraničí.

Značka Kipozi
Model EU-137GD1
Desky Nanotitan
Displej LCD
Napětí 100-240V
Frekvence 50/60Hz
Délka kabelu 2.5m
Teplotní rozsah 80-230 °C (170-450 °C)

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vlasy
Hmotnost: 0.75 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: