Zastřihovač vlasů ENCHEN Sharp-R

Značka: ENCHEN
272 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
15.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka ENCHEN je součástí ekosystému Xiaomi.

ENCHEN Sharp-R Stříhací strojek na vlasy

Se strojkem ENCHEN se budete cítit jako v kadeřnickém salonu přímo u vás doma. Zastřihovač vlasů Sharp-R je vybaven titanovými a keramickými čepelemi, které vám umožní rychlé a zároveň přesné zastřižení vlasů. Přístroj funguje bez kabelu a je mimořádně praktický. Otáčky jeho motoru dosahují 6200 otáček za minutu, což se projevuje v neuvěřitelně efektivním výkonu. Je také možno nastavit délku čepele v rozsahu 0,8-2 mm. Součástí soupravy jsou také 4 hřebenové nástavce a hřeben.

Speciálně navržená čepel

Holicí strojek ENCHEN Sharp-R je ideální pro tenké i husté chloupky. Je vybaven keramickými a titanovými čepelemi, které se vyznačují vysokou tvrdostí, trvanlivostí a odolností proti korozi. Zároveň jsou šetrné k pokožce a nealergizují. Nemusíte se tedy obávat podráždění! Navíc zaoblené rohy zvyšují bezpečnost používání a minimalizují riziko poranění.

Působivý výkon

Díky čemuž ještě holicí strojek ENCHEN Sharp-R dosahuje tak dobrých výsledků? Přístroj má moderní, výkonný motor, který pracuje rychlostí až 6200 ot./min. To umožňuje rychlé a efektivní zastřihování. Holicí strojek se vyznačuje i mimořádně tichým provozem. Jeho hlučnost nepřesahuje 65 dB. Můžete jej tedy bez problémů používat ke stříhání vlasů svého dítěte – nemusíte se obávat, že by mu byl nepříjemný hluk nepříjemný!

Pohodlné používání

Zajistěte si větší pohodlí při stříhání vlasů. Strojek perfektně padne do ruky a velmi snadno se používá. Je lehký a praktický – jeho případná přeprava vám také nebude dělat žádné problémy. Vezměte si ho s sebou na dovolenou a použijte jej kdykoli budete potřebovat! Hlavu přístroje můžete také snadno vyjmout a umýt pod tekoucí vodou, abyste dosáhli optimální hygieny, snížili riziko množení bakterií a předešli kožním problémům.

Nastavitelná délka čepele

Nastavte si holicí strojek podle svých potřeb a dosáhněte požadovaných výsledků bez námahy. Zařízení je vybaveno speciálním knoflíkem, který umožňuje nastavit délku čepele v 5 krocích od 0,8 do 2 mm. Holicí strojek tak můžete použít například pro zastřihávání dětských vlasů a úpravu bokombrady. Dodává se i se 4 hřebenovými nástavci (3-12 mm), které vám ještě více usnadní vytváření různých účesů.

Bezdrátový provoz

Holicí strojek Sharp-R funguje bezdrátově. Můžete se tak osvobodit od kabelů a získat více svobody při stříhání! Dlouhotrvající nabíjecí baterie zaručuje dlouhou dobu provozu a nabití zařízení trvá jen přibližně 3 hodiny. Součástí soupravy je také praktický USB kabel, pomocí kterého můžete holící strojek nabíjet nejen běžnou nabíječkou, ale například i powerbankou nebo počítačem.

V balení

  • Zastřihovač vlasů
  • Hřeben
  • Olej na čepele
  • Nabíjecí kabel (USB)
  • Čistící kartáček
  • 4x hřebenový nástavec (3-12 mm)
Značka ENCHEN
Model Sharp-R
Barva Červená
Rychlost 6200 otáček za minutu
Úroveň hluku Přibližně 65 dB
Jmenovité napětí 5V
Jmenovitý výkon 4W
Čas nabíjení Přibližně 3 h
Nastavení délky čepele 0.8-2 mm
Rozměry 4.5 x 17 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Holicí strojky a zastřihovače
Hmotnost: 0.486 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: