Vodní nit FairyWill FW-5020E (bílá)

Značka: FairyWill
1 050 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
19.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní nit FairyWill 5020E

Nyní můžete o svou ústní hygienu pečovat ještě lépe. Vodní nit FairyWill 5020E nabízí na výběr 3 režimy a umožňuje důkladné čištění zubů. Odstraní až 99,99% nečistot. Je vybaven 300ml nádržkou na vodu, kterou nebudete mít problém doplnit. Souprava obsahuje až 8 vyměnitelných trysek, díky nimž může irigátor používat celá vaše rodina.

Účinné čištění

Vodní nit účinně odstraňuje až 99,99% zbytků jídla a plaku a zároveň poskytuje hloubkovou masáž dásní a zlepšuje krevní oběh. Nejenže vám pomůže důkladně vyčistit zuby, ale také zlepší stav vašich zubů. Zdokonalená pulzační technologie umožňuje proudu vody s tlakem 30 – 100 PSI dosáhnout i do těch částí ústní dutiny, kam se běžný zubní kartáček nedostane.

3 režimy provozu

Přizpůsobte si provoz vodní nitě podle svých potřeb. Zařízení nabízí 3 režimy čištění. Režim CLEAN je ideální pro každodenní používání. Voda pulzuje 1800krát za minutu, aby účinně vyčistila vaše ústa. Režim Soft je vhodný pro začátečníky a osoby s citlivými zuby. Frekvence 1400krát za minutu umožňuje důkladné a zároveň šetrné čištění. Režim Massage (1400-1800krát za minutu) důkladně vyčistí vaše zuby a zároveň poskytne masáž dásní.

Praktická nádržka na vodu

Vodní nit je vybavena velkou 300ml nádržkou na vodu. Ta je dostatečná k tomu, abyste si mohli důkladně vyčistit zuby, aniž byste ji museli doplňovat. V případě potřeby ji můžete snadno vyčistit, čímž zabráníte množení bakterií. Navíc díky vylepšené konstrukci nádržka neteče a její naplnění vodou je dětsky jednoduché a rychlé.

součástí balení je 8 vyměnitelných trysek

V sadě naleznete až 8 trysek pro vodní nit. K čištění zubů ji tak může používat celá vaše rodina. Všechny koncovky jsou poměrně dlouhé a otáčejí se o 360°, díky čemuž dosáhnete i do obtížně dostupných oblastí ústní dutiny. Poznámka: abyste zabránili množení bakterií a udrželi hygienu, doporučujeme vyměnit trysky přibližně každé 3 měsíce.

Dlouhá doba provozu

Bezdrátová konstrukce vodní nitě vám dává téměř neomezenou volnost. Přístroj je vybaven lithiovou baterií s dlouhou výdrží, která umožňuje provoz až 21 dní na jedno nabití. Chcete-li jej nabít, jednoduše jej připojte k nabíječce, powerbance nebo dokonce ke svému notebooku pomocí přiloženého USB kabelu. Po přibližně 4 hodinách bude opět plně funkční!

Vodotěsný

Bez obav používejte vodní nit v koupelně, sprše nebo ve vaně. Zařízení je odolné vůči vodě podle standardu IPX7 - žádné náhodné postříkání! Výrobek je také vybaven dvojitým těsněním, které účinně zabraňuje případnému úniku vody. V případě potřeby můžete irigátor také vyčistit, aby byl ještě déle v perfektním stavu.

Lehký a přenosný

Vodní irigátor FairyWill 5020E je neuvěřitelně lehký a přenosný. Díky ergonomickému designu vám dokonale padne do ruky a poskytuje pohodlí. Pokud chcete, můžete si ho snadno vzít s sebou na dovolenou – v tašce ani v kufru vám nezabere příliš mnoho místa. Nebude také představovat velkou zátěž.

Součástí balení je

  • Vodní nit
  • 8x tryska vodní nitě
  • Nabíjecí kabel
  • Záruční list
  • Návod k použití
Značka FairyWill
Model 5020E
Barva Bílá
Napájení 5W
Čas nabíjení Přibližně 4 h
Pracovní doba Až 21 dní
Kapacita baterie 1400 mAh
Kapacita vodní nádrže 300 ml
Tlak 30-100PSI

Doplňkové parametry

Kategorie: Ústní sprchy
Hmotnost: 0.5 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: