Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Deerma F323W

Značka: Deerma
533 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Deerma F323W

Zvlhčovač vzduchu Deerma F323W vám umožní postarat se o optimální úroveň vlhkosti ve vaší domácnosti a tím io vaše zdraví. Kapacita jeho nádržky na vodu je 5 l, což zaručuje dlouhou dobu provozu přístroje. Pozornost si zaslouží také dokonale promyšlený design výrobku, který vyniká nejen stylovým charakterem, ale zaručuje také bezpečnost používání a jednoduchost obsluhy.

Optimální úroveň zvlhčování

Objem mlhy distribuované zařízením je až 300 ml/h. Jedná se o optimální hodnotu, která bude pro vaši domácnost ideální. Je dostatečně velký na to, aby dokonale zvlhčil vzduch ve vybrané místnosti, ale zároveň dostatečně malý na to, aby nepřispěl ke tvorbě vlhkosti na stěnách a nábytku. Zároveň nevytváří nepříjemnou a škodlivou vlhkost. Úroveň zvlhčování můžete nastavit pomocí ovladače F323W.

Navržen tak, aby zaujal vynikajícím výkonem

Co způsobuje, že zvlhčovač vzduchu vydává vodní mlhu s tak dokonalým objemem? Jeho pečlivě promyšlený design! Zařízení je vybaveno vývodem ve tvaru deštníku. Má 8 otvorů, přes které se pára rovnoměrně rozděluje. Zvlhčovač rozprašuje molekuly vody o velikosti jen několik mikrometrů, což pomáhá předcházet vzniku skvrn na nábytku nebo stěnách.

Funguje i během celého dne

Jednou z největších výhod zvlhčovače je jeho 5litrová nádrž na vodu. Díky ní si můžete užívat působivě dlouhou dobu provozu. Po jejím naplnění a spuštění přístroje dokáže zvlhčovat vzduch ve vaší domácnosti dokonce celý den – od rána až do večera. Těžkopádné doplňování vody i desítky krát za den už nebude váš problém – Deerma F323W je bezkonkurenčně výkonný a pohodlný!

Užívejte si výjimečně jednoduchou obsluhu

Obsluha zařízení je pohádkově jednoduchá – snadno si s ní poradíte. Stačí jen odpojit nádržku a naplnit ji vodou, poté ji vrátit na správné místo. Když to uděláte, jednoduše otočte knoflíkem zvlhčovače a začněte rozprašovat vodní mlhu. Když v nádržce dojde voda, zařízení se zase automaticky vypne - nemusíte se obávat jeho poškození!

Stylový design - žádné úniky

Zvlhčovač vzduchu vypadá opravdu skvěle. Díky svému modernímu, minimalistickému designu se hodí do každé místnosti a dokonale doplní její zařízení. Navíc technologie ultrazvukového svařování použitá při výrobě zařízení umožnila optimálně spojit základnu F323W s jeho nádržkou na vodu. Díky tomu můžete zvlhčovač vzduchu používat bez obav z jakéhokoli úniku.

Značka Deerma
Název Zvlhčovač vzduchu Deerma
Model F323W
Napětí 220-240V~50-60Hz
Napájení 25W
Kapacita 5 l
Barva Šedá
Úroveň hluku 36 dB

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 4.213 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: