Ultrazvukový zvlhčovač Deerma F628W

Značka: Deerma
658 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deerma F628W - Správně zvlhčený vzduch pro vaše zdraví

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Deerma F628W je vaším spojencem v boji za klíč ke zdraví, správně zvlhčený vzduch. Malý, snadno použitelný a velmi účinný přístroj vás překvapí svými schopnostmi a pozitivně ovlivní vaši pohodu.

PiotrP/Deerma/f628w/1_2

Zapomeňte na složité používání

Obsluha zvlhčovače vzduchu je velmi jednoduchá – zvládnete ji bez problémů. Stačí nalít vodu do nádržky a otočit knoflíkem. Přístroj okamžitě začne čistit a rozprašovat vodu a vy si budete moci užívat správně zvlhčeného vzduchu! Pomocí knoflíku můžete nastavit i intenzitu rozváděné mlhy – libovolně si ji přizpůsobte svým potřebám.

PiotrP/Deerma/f628w/03

Překvapující výkon

Prostorná 5litrová nádrž Deerma F628W umožňuje několikahodinový provoz zvlhčovače vzduchu. Nemusíte se tedy obávat, že byste museli často doplňovat vodu – stačí to udělat jednou denně. Přístroj je velmi výkonný a dokáže rozprašovat až 270 ml/h – to vám umožní v okamžiku dosáhnout správné úrovně zvlhčování. Deerma F628W je zvlhčovač vzduchu, který splní všechna vaše očekávání.

PiotrP/Deerma/f628w/04

Vychutnejte si klid a ticho

Vysoký výkon lze spojit s tichým provozem - Deerma F628W je toho nejlepším příkladem. Úroveň hlasitosti přístroje nepřesahuje 34 dB. Můžete tedy zapomenout na nepříjemný, život ohrožující hluk. Hrajte si, pracujte, odpočívejte a spěte v klidu – Deerma F628W bude tichým společníkem při vašich každodenních činnostech a pomůže vám udržovat zvlhčený vzduch po celý den.

PiotrP/Deerma/f628w/22

Jednoduchý design, který vás potěší

Zvlhčovač vzduchu Deerma F628W se vyznačuje také elegantním, minimalistickým designem. Díky jednoduchému designu a hladkému krytu se snadno čistí. Průhledný indikátor hladiny vody vám umožní rychle zkontrolovat, kdy je třeba jej doplnit. Díky světlým, jemným barvám zvlhčovač dokonale zapadne do každé místnosti – může být funkčním a estetickým doplňkem mimo jiné iv ložnici, obývacím pokoji nebo kanceláři. Umístěte jej do své domácnosti a sami se přesvědčte, co dokáže!

PiotrP/Deerma/f628w/F628-1
Značka Deerma
Model F628W
Napájení 25W
Jmenovité napětí 220-240 V ~ 50-60 Hz
Rozměry 187 x 200 x 295 mm
Kapacita nádoby na vodu 5l

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 2.527 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: