Ultrazvukový zvlhčovač Deerma F500

Značka: Deerma
704 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deerma F500 - Síla zvlhčování

Přiměřená úroveň vlhkosti vzduchu je mimořádně důležitá pro vaši pohodu. Jak zajistit optimální podmínky? Je to snadné! Používejte zvlhčovač vzduchu Deerma F500 – toto praktické a snadno použitelné zařízení vám pomůže postarat se o zdraví vaše i vaše blízké.

2Szymon/Deerma/f500/1

Jednoduché používání - efektivní provoz

Jak používat Deerma F500? Je to velmi jednoduché – stačí nalít vodu do nádržky a otočit knoflík správným směrem. Po rychlém pročištění se voda postupně rozprašuje jako jemná osvěžující mlha. Konstrukce zvlhčovače připomínající maják umožňuje účinnou distribuci vodní mlhy v okruhu 360° o výkonu až 300 ml/h. Díky tomu si můžete užívat optimální úrovně vlhkosti vzduchu, bez ohledu na to, kde se Deerma F500 nachází.

PiotrP/Deerma/f500/11

Jednoduché ovládání hladiny vody

Nemusíte se obávat, že budete muset často doplňovat vodu. Nádrž má kapacitu až 5 l, což znamená několik hodin provozu. Vodu tedy stačí doplňovat jen jednou denně! Průhledný indikátor a světlá barva na knoflíku vám pomohou kontrolovat její hladinu. Modrá barva znamená, že zařízení je v režimu zvlhčování. Červená vám dává signál, že voda dochází a je třeba ji doplnit.

PiotrP/Deerma/f500/12

Tichý jako sen

Zvlhčovač vzduchu Deerma F500 vás překvapí svým tichým provozem. Jeho hlučnost se pohybuje v rozmezí od 20 do 40 dB – i šepot člověka je hlasitější! Díky tomu můžete přístroj používat jak ve dne, kdy chcete v klidu pracovat, studovat nebo odpočívat, tak iv noci, kdy vám záleží na ničím nerušeném spánku. Zařízení Deerma F500 bude tichým společníkem při vašich každodenních činnostech a postará se o optimální úroveň vlhkosti ve vašem okolí po celý den.

PiotrP/Deerma/f500/9

Zvlhčovač vzduchu a aromatizátor v jednom – s Deerma F500 je to možné!

Deerma F500 lze používat i jako aromaterapeutický přístroj. Nalijte svůj oblíbený esenciální olej do vhodné nádoby umístěné uvnitř přístroje a vychutnejte si krásnou vůni, která vám umožní relaxovat.

PiotrP/Deerma/f500/8

Univerzální design

Zvlhčovač vzduchu Deerma F500 lahodí oku a je mimořádně praktický. Nádržka na vodu se snadno přemísťuje pomocí pohodlné rukojeti a hladký povrch robustního krytu z ABS plastu se velmi snadno čistí. Díky minimalistickému designu a tlumeným barvám se zvlhčovač Deerma F500 hodí do každého interiéru. Toto funkční a elegantní zařízení se může stát stylovým doplňkem i vaší domácnosti!

2Szymon/Deerma/f500/7
Značka Deerma
Kód výrobku F500
Výkon zařízení 25W
Kapacita nádržky na vodu 5L
Napájení Síťové napájení

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 2.91 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: