Ultrazvukový zvlhčovač Deerma F327W

Značka: Deerma
829 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deerma F327W - Zvlhčovač vzduchu pro speciální úkoly

Nejmodernější zvlhčovač vzduchu Derma F327W s funkcí sterilizace je ideálním řešením pro alergiky. Stylový design v kombinaci s funkčností se osvědčí v každé situaci.

Síla UV záření

Moderní řešení sterilizace vody pomocí UV lampy se osvědčí v každé domácnosti, zvláště u alergiků. Speciální 360° systém umožňuje důkladně pročistit vodu v nádrži, výsledkem čehož je nepředstavitelně svěží a čistá pára. Účinnost této metody je 99 % zničených bakterií a jiných mikroorganismů. Celý proces probíhá uvnitř zařízení a je neviditelný, takže je naprosto bezpečný pro zrak.

Dlouhotrvající výkon

Výkonná nádržka na vodu o objemu 5 l dává zařízení schopnost pracovat až 14 hodin bez nutnosti doplnění. Takové řešení umožňuje udržovat konstantní vlhkost ve dne i v noci.

Moderní design

Zvlhčovač vzduchu byl navržen s technologií redukce spár, aby se zabránilo únikům nebo mechanickému poškození. Kromě toho stylový zaoblený tvar průhledné nádrže v kombinaci s černou základnou zapadne do každého prostoru. Zvlhčovač Deerma D327W se může stát osobnějším i díky možnosti přidat do nádržky na vodu dekorace. Je vybavena vlhkoměrem a prostřednictvím displeje vás informuje o aktuální úrovni hydratace.

Uhlíková filtrace

Použitím uhlíkového filtru s technologií 3D otvorů bylo dosaženo nejvyšší úrovně udržování čistoty. Filtrace zastaví jakýkoli prach, vlasy nebo jiné částice, které mohou způsobit znečištění vody v nádrži.

Tři úrovně výkonu

Zařízení je vybaveno třemi úrovněmi výkonu páry. První se používá pro dlouhodobé, ale pomalé zvlhčování. Druhý lze použít k udržování vlhkosti na konstantní úrovni, ale ve větším rozsahu. Třetí úroveň poskytuje značný a rozsáhlý výron páry, užitečný pro rychlé zvýšení vlhkosti. V závislosti na stavu vzduchu a zvolené době provozu zařízení samo zvolí vhodný režim, který poskytuje 45 % až 90 % zvlhčení vzduchu.

Zvlhčující mlha

Výsledkem speciálního systému pro rozbíjení molekul vody je jemná mlha vycházející ze zařízení bez velkých kapek vody. Tyto mikročástice nejenže zvlhčují vzduch, ale pronikají i hluboko do pokožky a zanechávají ji hladkou a napnutou.

Pro použití v noci

Tichý provozní režim (20 - 40 dB0, nastavení času provozu, zhasínání displeje a možnost zapnutí nebo vypnutí modrého světla vám poskytují ideální podmínky pro používání zvlhčovače i v noci.

Nastavení pracovní doby

Možnost nastavení provozního času poskytuje pohodlí při používání. Zařízení může pracovat nepřetržitě 2,4,8 nebo 10 hv závislosti na vašich potřebách. Zvlhčovač lze spustit i bez konkrétního časového intervalu, avšak speciální bezpečnostní funkce vypne zařízení po 12 h, aby se zabránilo provozu bez vody v nádrži.

Aromaterapie

Do přístroje lze přidat oblíbené vonné oleje, které kromě zvlhčování naplní místnost i vůní. Tímto způsobem můžete provádět aromaterapii, která má pozitivní vliv na vaši náladu.

Výrobce Deerma
Model F327W
Jmenovité napětí 220-240 V ~ 50/60 Hz
Jmenovitý výkon 28W
Rozměry 220 x 220 x 285 mm
Kapacita nádržky na vodu 5L
Aromaterapie Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 4.062 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: