Ultrazvukový zvlhčovač Deerma F325

Značka: Deerma
728 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Deerma F325

Moderní zvlhčovač vzduchu Deerma F325 je ideální pro použití v domácnosti. Jeho malé rozměry v kombinaci s vysokým výkonem 25 W umožňují snadno zvlhčit jakoukoli místnost.

Moderní design

Přístroj byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů pro dlouhou životnost a zároveň má moderní vzhled. Průhledná nádržka na vodu vám umožňuje sledovat hladinu vody. Do nádoby můžete přidat také své oblíbené dekorace, abyste zvlhčovač vzduchu přizpůsobili svému vkusu.

Zvlhčování během celého dne

Zásobník o objemu 5 l stačí doplnit jen jednou denně, abyste mohli nepřetržitě zvlhčovat celou místnost během celého dne nebo noci. Zvlhčovač vás upozorní na nízkou hladinu vody, a když dojde, sám se vypne.

Tichý provoz

Konstrukce zvlhčovače umožnila co nejvíce snížit hlasitost provozu, takže pracuje s hlučností pouhých 36 dB. Jeho provoz je téměř neslyšitelný iv noci.

Jemná mlha

Výstup ve tvaru deštníku a keramický rozprašovač umožňují rovnoměrný výron páry. Účinně blokuje velké kapky vody a 8 štěrbin rovnoměrně rozvádí jemnou mlhu do vnějšího prostoru, aniž by způsobovalo vodní skvrny.

Jednoduchá obsluha

Zařízení se ovládá pomocí jediného tlačítka. K dispozici jsou dva provozní režimy: první stupeň, který jemně distribuuje páru, a druhý stupeň pro rychlé zvlhčování s velkým výronem mlhy.

Značka Deerma
Model F325
Jmenovité napětí 220-240 V ~ 50/60 Hz
Jmenovitý výkon 25W
Rozměry 220 x 220 x 285 mm
Kapacita nádržky na vodu 5L

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 4 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: