Ultrazvukový zvlhčovač Deerma F301

Značka: Deerma
732 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečujte o své zdraví se zvlhčovačem vzduchu Deerma F301

Správná úroveň vlhkosti vzduchu v místnostech, ve kterých se nacházíte, je pro vaše zdraví klíčová. Proto se postarejte o to, aby byla vždy dokonalá – pomůže vám s tím snadno použitelný a účinný zvlhčovač vzduchu Deerma F301.

1MK-zdjecí/Deerma/F301/1

Vytvořte prostředí příznivé pro zdraví

Díky vhodné konstrukci zařízení si můžete ve své domácnosti vždy užívat bezpečného, ​​dokonale zvlhčeného vzduchu. Voda zavedená do zvlhčovače se nejprve hloubkově vyčistí a poté se rozprašuje jako jemná, osvěžující mlha. Pomocí zvlhčovače Deerma F301 můžete snadno zajistit správnou úroveň vlhkosti vzduchu a postarat se o zdravou, příjemnou atmosféru ve svém prostředí.

1MK-zdjecí/Deerma/F301/5

Jednoduché používání

Obsluha zvlhčovače vzduchu je triviálně jednoduchá. Stačí nalít vodu z horní části přístroje a poté zvlhčovač zapnout pomocí intuitivního, citlivého dotykového panelu. Nebojte se o stav svého nábytku – Deerma F301 jej zanechá zcela suchý, takže se nemusíte obávat skvrn a poškození povrchu.

PiotrP/Deerma/f301/111

Zjistěte více

Panel zvlhčovače vám umožní nejen efektivně ovládat zařízení, ale poskytne vám i potřebné informace. Barva jeho podsvícení vám prozradí, jaká je aktuální úroveň vlhkosti v místnosti. Žlutá barva znamená, že je nízká – méně než 45 %. Zelená znamená střední (45% - 60%) a modrá vysokou - od 60% do 90%. Díky tomu můžete kdykoli zkontrolovat, zda je úroveň vlhkosti ve vaší domácnosti taková, jakou potřebujete.

PiotrP/Deerma/f301/8_1

Pravidelné postřikování vodou

Prvek pro rozprašování vody je otočný, což umožňuje rovnoměrnou distribuci a široký rozsah mlhy. Zabraňuje také vlhnutí stěn a nábytku. Nemusíte se tedy obávat o stav svého bytu – problémy s nadměrnou vlhkostí i nedostatečnou vlhkostí vzduchu budou už jen smutnou vzpomínkou.

1MK-zdjecí/Deerma/F301/7

Deerma F301 - 2 zařízení v 1!

Pokud milujete aromaterapii, Deerma F301 vás jistě potěší! Do vody uložené ve zvlhčovači vzduchu můžete kdykoli přidat květiny, ovoce nebo oblíbené esenciální oleje a přeměnit jej tak na aromatizátor. Využijte možností, které vám Deerma F301 poskytuje a vytvořte si krásně voňavé a zároveň dokonale zvlhčené prostředí.

1MK-zdjecí/Deerma/F301/4

Navrženo tak, abyste si mohli vychutnat

Efektivní provoz zvlhčovače se pojí s jeho praktickým designem. Přístroj je malý, takže jej můžete umístit kamkoli chcete - do obývacího pokoje, kanceláře, ložnice, dětského pokoje nebo pracovny. Je také mimořádně lehký – váží pouhých 1,49 kg. Jeho přemisťování z místa na místo vám nebude dělat ani sebemenší problém. Je vyroben z odolného plastu a jeho kryt se velmi snadno čistí. Díky jednoduché konstrukci a klasickým světlým barvám vypadá zvlhčovač vzduchu Deerma F301 opravdu stylově a může být univerzálním doplňkem každé místnosti. Podívejte se, jak bude fungovat ve vaší domácnosti!

1MK-zdjecí/Deerma/F301/2

Účinnost a pohodlí

Nádržka na vodu má objem 2,5 l, takže ji nemusíte příliš často vyměňovat. Zvlhčovač vzduchu Deerma F301 je velmi účinný a zároveň mimořádně tichý – jeho úroveň hlasitosti nepřesahuje 36 dB. Správně zvlhčený vzduch si tak můžete užívat nepřetržitě – při odpočinku, práci, a dokonce i během spánku – zbytečný hluk nebude rušit váš klid.

1MK-zdjecí/Deerma/F301/3
Značka Deerma
Model F301
Jmenovité napětí 220-240 V ~ 50/60 Hz
Jmenovitý výkon 25W
Rozměry 200 x 200 x 240 mm
Kapacita nádoby na vodu 2,5l

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 3.301 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: