Sušička pro domácí zvířata Homerunpet PD50

Značka: Homerunpet
12 922 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní sušička pro domácí zvířata Homerunpet PD50

Už vás nebaví sušit své domácí mazlíčky po každém koupání? Nebo se váš domácí mazlíček bojí sušiček? Díky společnosti Homerunpet a inteligentní sušičce pro domácí zvířata tento problém zmizí! Díky nastavitelné teplotě a vícesměrovému proudění vzduchu bude váš domácí mazlíček suchý i v obtížně přístupných oblastech, jako je břicho nebo tlapky. Kromě toho se toto zařízení postará o srst vašeho domácího mazlíčka pomocí 3 milionů záporných iontů.

Účinné sušení

Na mokré otisky tlapek na podlaze a nábytku už můžete zapomenout. Inteligentní vysoušeč pro domácí zvířata PD50 se díky vícesměrovému proudění vzduchu zespodu postará o účinné sušení náročných oblastí, jako je břicho nebo tlapky. Kromě toho má toto zařízení možnost nastavení teploty v rozsahu 16-40 ℃. Navíc ji kontroluje speciální snímač, takže zvíře je sušeno rovnoměrně bez přehřátí.

K dispozici jsou různé režimy

Sušička pro domácí zvířata Homerunpet je vybavena několika různými režimy, které můžete libovolně měnit díky ovládacímu panelu umístěnému na horní straně zařízení. Chcete-li, aby se vaše zvířátko cítilo příjemně a útulně, vyberte režim Cozy Dry, který bude fungovat přibližně 60 minut. Na druhé straně, pokud chcete svého domácího mazlíčka vysušit rychle, vyberte režim Quick Dry, díky kterému bude váš domácí mazlíček suchý jen 45 minut. Dalšími režimy jsou režim Heat a režim Cool – první režim bude foukat teplý vzduch a druhý režim bude foukat studený vzduch. Budou dobře fungovat během sušení vašeho domácího mazlíčka.

Sušička pro různá domácí zvířata

Zařízení Homerunpet bude vhodné pro většinu malých zvířat. Stejně dobře bude fungovat pro kočky s krátkou srstí, které vysuší již za 30-45 minut, pro kočky se středně dlouhou srstí, jejichž doba sušení je mezi 40-60 minutami, a pro dlouhosrsté kočky, pro něž bude fungovat 60-90 minut. Bude vhodný také pro malé psy, které spadají do kategorie 5-8 kg. Tito domácí mazlíčci budou suchí již za 60-90 minut.

Síla péče

Chcete, aby srst vašeho domácího mazlíčka byla vždy lesklá a nadýchaná? Díky chytré sušičce PD50 to bude možné! Během sušení uvolňuje 3 miliony záporných iontů, které se postarají o srst vašeho domácího mazlíčka. Budou působit jako profesionální péče a postarají se o to, aby byla jeho srst vždy hydratovaná, lesklá a nadýchaná.

Pohodlí při používání

Homerunpet se postaral také o komfort používání. Už teď můžete zapomenout na strach vašich domácích mazlíčků ze sušení. Úroveň hlasitosti PD50 je jen 40-60 dB, takže váš domácí mazlíček bude ochotnější podstoupit ošetření. Nemusíte se také obávat přehřátí vašeho domácího mazlíčka, protože zařízení je navrženo tak, aby se vzduch mohl volně vyměňovat. Kromě toho se sušička může stát lůžkem, protože je vybavena matrací, a speciální dvířka vám umožní, abyste mohli svého domácího mazlíčka vyložit.

Jednoduché čištění

Inteligentní sušička pro domácí zvířata Homerunpet je velmi užitečným zařízením pro ošetřování vašeho domácího mazlíčka, které se navíc velmi snadno čistí. Spodní část zařízení můžete snadno vyjmout a vyčistit suchým hadříkem a speciální prachový filtr lze snadno oddělit od celé konstrukce a omýt vodou. Doporučuje se jej pravidelně čistit pro lepší filtrační účinek. Kromě toho padající chlupy domácích zvířat už nebudou představovat problém. Zachycuje se na jednom místě, pro ještě pohodlnější čištění zařízení.

Výrobce Homerunpet
Model PD50
Rozměry 46.68 × 43,68 × 43,59 cm
Čas sušení 30 ~ 90 min
Hmotnost zvířete Do přibližně 9,5 kg
Teplota sušení 16-40℃
Výkon 900 W
Objem provozu 40 ~ 60 dB

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 28.567 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: