Sonický zubní kartáček se soupravou koncovek a zásobníkem na vodu FairyWill FW-5020E + FW-E11 (černý)

Značka: FairyWill
1 417 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
19.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sonický zubní kartáček FairyWill FW-E11 se sadou špiček a irigátor FairyWill FW-5020E

Nyní můžete o svou ústní hygienu pečovat ještě lépe. Sonický zubní kartáček E11 v tomto balení vibruje rychlostí až 40 000 vibrací za minutu a účinně čistí i ta místa, na která se běžné zubní kartáčky nedostanou. Nabízí 5 režimů a inteligentní časovač. Součástí soupravy je také irigátor 5020E, který účinně odstraňuje až 99,99% nečistot. Můžete si vybrat ze 3 režimů a jeho nádržka na vodu má kapacitu 300 ml. V balení naleznete také 4 vyměnitelné koncovky pro zubní kartáček a 4 trysky pro irigátor.

Jemné čištění

Irigátor 5020E účinně odstraňuje až 99,99% zbytků jídla a plaku a zároveň poskytuje hloubkovou masáž dásní a zlepšuje krevní oběh. Nejenže důkladně vyčistí vaše zuby, ale také pomáhá zlepšit jejich stav. Zdokonalená pulzační technologie umožňuje proudu vody s tlakem 30 – 100 PSI dosáhnout i do těch částí ústní dutiny, kam se běžné zubní kartáčky nedostanou.

3 režimy provozu

Přizpůsobte si provoz irigátoru svým potřebám. Zařízení nabízí 3 režimy čištění. Režim Clean je ideální pro každodenní používání. Voda pulzuje rychlostí 1800 oscilací za minutu, aby účinně vyčistila vaše ústa. Režim Soft je vhodný pro začátečníky a lidi s citlivými zuby. Frekvence 1400 oscilací za minutu umožňuje důkladné a zároveň šetrné čištění dutiny ústní. Masážní režim (1400-1800 vibrací za minutu) důkladně vyčistí vaše zuby a zároveň poskytne masáž dásní.

Praktická nádržka na vodu

Irigátor je vybaven velkou 300ml nádržkou na vodu. To je dostatečné množství k tomu, abyste si mohli důkladně vyčistit zuby, aniž byste ji museli doplňovat. V případě potřeby ji můžete snadno vyčistit, čímž zabráníte množení bakterií. Navíc díky vylepšené konstrukci nádržka neteče a její naplnění vodou je dětsky jednoduché a rychlé.

Dlouhá pracovní doba

Bezšňůrové provedení zavlažovače vám dává téměř neomezenou volnost. Přístroj je vybaven odolnou lithiovou baterií, která mu umožňuje pracovat až 21 dní na jedno nabití. Chcete-li jej nabít, jednoduše jej připojte k nabíječce, powerbance nebo dokonce ke svému notebooku pomocí přiloženého kabelu USB. Po přibližně 4 hodinách bude opět plně funkční!

Lehký a přenosný

Zavlažovač FairyWill 5020E je neuvěřitelně lehký a přenosný. Díky ergonomickému designu vám dokonale padne do ruky a poskytne pohodlí. Pokud chcete, můžete si ho bez problémů vzít s sebou na dovolenou – v tašce nebo kufru vám nezabere příliš mnoho místa. Nebude také představovat velkou zátěž.

Sonický zubní kartáček

Skoncujte s obyčejnými, neúčinnými zubními kartáčky. Přiložený zubní kartáček E11 generuje vysokofrekvenční sonické vibrace, které vám pomohou důkladně a účinně vyčistit zuby v krátké době. Odstraní až 100% skvrn, zbytků jídla a jiných nečistot. Stačí ji používat přibližně 14 dní a můžete se těšit z viditelně zdravějších zubů a dásní. Péče o ústní hygienu nebyla nikdy jednodušší!

5 režimů

Co dělá zubní kartáček, který dokáže dokonale uspokojit různé potřeby uživatelů? Přístroj umožňuje výběr z 5 režimů, takže si jej můžete snadno přizpůsobit svým požadavkům. Režim Sensitive je vhodný pro uživatele, kteří mají citlivé zuby. Clean je ideální pro každodenní používání. Režim Massage poskytuje jemnou masáž dásní. Režim White vám usnadní bělení zubů a jejich leštění.

Inteligentní časovač

Ujistěte se, že si zuby čistíte přesně ten správný čas. Zubní kartáček E11 je vybaven inteligentním časovačem, který vám usnadní používání. Každých 30 sekund vám krátká pauza připomene, abyste změnili oblast, kterou si čistíte, a po 2 minutách zařízení přestane pracovat. To vše vám umožní důkladné čištění zubů a pomůže vám vytvořit správné návyky.

Rychlé nabíjení

Užijte si dlouhou dobu provozu zubního kartáčku. Model E11 má zabudovanou dobíjecí baterii, která na plné nabití vydrží až 30 dní. Nabíjení trvá jen přibližně 2 hodiny. Je to díky moderní technologii rychlého nabíjení. V balení naleznete také USB kabel, pomocí kterého můžete kartáček připojit ke zdroji napájení.

Vezměte si ji s sebou na další cestu

Možností důkladného čištění zubů se nemusíte vzdát ani při odjezdu na dovolenou nebo několikadenním cestování. Zubní kartáček je dostatečně lehký a přenosný, aby se dal použít téměř kdekoli, takže vám v tašce nebo kufru nezabere mnoho místa. Je také kompatibilní s napětím 110-240 V, takže ji můžete snadno nabíjet i v zahraničí.

Vodotěsný

Zubní kartáček a irigátor můžete bez obav používat ve vaně nebo ve sprše. Obě zařízení jsou vodotěsná podle standardu IPX7, což znamená, že je neohrozí postříkání ani zaplavení. Můžete je také bezpečně mýt pod tekoucí vodou. Nejenže tím prodloužíte jejich životnost a udržíte je ve výborném stavu, ale také zabráníte množení bakterií. Zavlažovač má také dvojitá těsnění, která účinně zabraňují případnému úniku vody.

Vyměnitelné trysky a koncovky jsou součástí balení

Souprava obsahuje až 4 vyměnitelné koncovky na zubní kartáčky. Nylonové štětiny DuPont ve tvaru písmene W dokonale přilnou k zubům a dásním a zajistí důkladné čištění i v obtížně dostupných oblastech. A nemusíte se obávat, že zapomenete vyměnit špičku. Když nastane ten správný čas, modré štětiny vám to připomenou vyblednutím. Souprava obsahuje také 4 trysky pro irigátor. Všechny jsou poměrně dlouhé a otáčejí se o 360°. Poznámka: doporučujeme vyměnit trysku alespoň jednou za přibližně 3 měsíce.

Součástí balení je

  • Sonický zubní kartáček FW-E11
  • FW-5020E vodní nitka
  • Vyměnitelné hlavice kartáčku x4
  • Vyměnitelné irigační trysky x4

Specifikace - zubní kartáček

Značka FairyWill
Model FW-E11
Frekvence vibrací 40 000 za minutu
Vodotěsnost IPX7
Čas nabíjení Přibližně 2 h
Zdroj energie DC 3,7 V
Napětí 110-240V
Spotřeba energie 1-1.8W
Štětiny Nylon DuPont
Materiál ABS/TPE

Specifikace - zavlažovač

Značka FairyWill
Model FW-5020E
Barva Černá
Napájení 5W
Čas nabíjení Přibližně 4 h
Pracovní doba Až 21 dní
Kapacita baterie 1400 mAh
Kapacita vodní nádrže 300 ml
Tlak 30-100PSI

Doplňkové parametry

Kategorie: Sonické zubní kartáčky
Hmotnost: 0.54 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: