Sonic toothbrush ENCHEN Aurora T+ (black)

Značka: ENCHEN
339 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka ENCHEN je součástí ekosystému Xiaomi.

ENCHEN Aurora T+ sonický zubní kartáček

Nyní můžete ještě lépe pečovat o svou ústní hygienu. Sonický zubní kartáček ENCHEN Aurora T+ se vyznačuje vibrační frekvencí až 40 000 vibrací za minutu a je vybaven kvalitními štětinkami DuPont. Jeho spolehlivý výkon je potvrzen certifikací FDA. Na výběr jsou až 3 režimy a 3 stupně intenzity, takže si zařízení můžete optimálně přizpůsobit svým potřebám. Zubní kartáček se vyznačuje také dlouhou dobou provozu a odolností proti vodě IPX7.

Spolehlivý výkon

Aurora T+ snadno vyčistí i ty oblasti úst, kam se běžný zubní kartáček nedostane. Zařízení je vybaveno výkonným motorem, který mu umožňuje pracovat s frekvencí až 40 000 vibrací za minutu. To znamená, že si hravě poradí také s extrémně odolnými nečistotami. Plak, zbytky jídla – nic se před ním neskryje! ENCHEN vám umožní vychutnat si krásný, zdravý úsměv.

Speciálně navržené tipy

Hroty určené pro zubní kartáček se vyznačují zaoblenými štětinkami DuPont, které vám umožní vyčistit si zuby důkladně a zároveň bezpečně. Nebojte se poškození skloviny! Aurora T+ si rychle a efektivně poradí se špínou. Snadno odstraní nečistoty iz obtížně dostupných oblastí úst, jako jsou prostory mezi zuby a kolem dásní. V sadě naleznete také náhradní hrot.

3 režimy – 3 úrovně intenzity

Sonický zubní kartáček Aurora T+ uspokojí i ty nejrozmanitější potřeby uživatelů. Umožňuje vám vybrat si ze 3 režimů provozu. Čištění bude ideální pro každodenní použití. Sensitive bude vhodný pro lidi, kteří mají citlivé zuby nebo ještě nikdy nepoužívali sonický zubní kartáček. Zdravotní péče vám pomůže zbavit se nepoddajné špíny. Můžete si také vybrat ze 3 úrovní intenzity vibrací. To dává dohromady až 9 kombinací!

Inteligentní časovač

Optimální doba pro čištění zubů jsou 2 minuty. Nemusíte si to však pamatovat ani koukat na hodinky každou chvíli! Aurora T+ se o to postará za vás. Zubní kartáček je vybaven inteligentním časovačem, který vám každých 30 sekund s krátkou pauzou připomene, abyste vyměnili čištěnou oblast. Po 2 minutách zařízení automaticky přestane fungovat. S ENCHEN máte jistotu, že si budete čistit zuby přesně tak dlouho!

Až 2 týdny používání na jedno nabití

Nedělejte si starosti s tím, že budete muset často nabíjet zubní kartáček. Aurora T+ má vestavěnou vysokovýkonnou 500 mAh baterii. Díky tomu vám plně nabitý může sloužit až 14 dní za předpokladu, že jej budete používat dvakrát denně. Nabíjení zubního kartáčku bude trvat jen asi 2 hodiny. Přiložený kabel USB-C vám umožní připojit jej například k nabíječce nebo powerbance.

Odolnost vůči vodě IPX7

Bez obav používejte zubní kartáček ve vaně nebo ve sprše. Zařízení je vodotěsné IPX7. I když vám vyklouzne z ruky a na chvíli spadne do vody, nic se mu nestane! Bez problémů jej vyčistíte i vy. Pamatujte na to, prodloužíte tak její životnost, udržíte ji ve výborném stavu a snížíte riziko množení bakterií. Po každém použití jednoduše omyjte zubní kartáček pod tekoucí vodou!

V krabici

  • Sonický zubní kartáček
  • Náhradní hrot
  • Nabíjecí kabel (USB-C)
  • Uživatelská příručka
Značka ENCHEN Název Magnetický levitační sonický elektrický zubní kartáček Model Aurora T+ Barva Černá Frekvence vibrací Až 40 000 vibrací za minutu Štětiny DuPont Jmenovitý výkon 1,5 W Rozhraní nabíjení USB-C Doba nabíjení Přibližně 1,5 h Nabíjecí baterie 3 mAh Pracovní doba Přibližně 14 dní (při použití 2krát denně po 2 minuty) Vodotěsné IPX7 Rozměry 250 x 26 x 26 mmDoplňkové parametry

Kategorie: Sonické zubní kartáčky
Hmotnost: 0.204 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: