Sada koncovek pro vodní nit SEAGO SG-8001

Značka: Seago
241 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada hrotů pro irigátor SEAGO SG-8001.

Sada irigačních hrotů SEAGO SG-8001 je všestranný a komplexní balíček, který umožňuje vynikající péči o dutinu ústní lidem s různými potřebami. Sestává ze tří různých špiček - standardní, zubní a ortodontické. Tato praktická sada poskytuje optimální řešení pro každého uživatele bez ohledu na jeho individuální potřeby.

Seago/SG-P002SG--P008/1

3 různé špičky

V sadě naleznete 3 různé hroty. Standardní špička je ideálním nástrojem pro každodenní ústní hygienu. Přesně usměrňuje proud vody a dosahuje těžko dostupných míst mezi zuby a podél linie dásní. Díky jazykové špičce budete udržovat vynikající ústní hygienu. Díky svému tvarování dosáhne na obtížně přístupná místa na jazyku, čímž vám pomůže udržet svěží dech po celý den. Ostatně ortodontická špička bude dokonale fungovat, pokud nosíte rovnátka. Poskytuje šetrné, ale účinné čištění kolem záminků a drátů rovnátek.

Seago/SG-P002SG--P008/3

Komplexní ústní hygiena

Tato sada koncovek pro irigátor SEAGO SG-8001 je kompletním řešením pro každého, kdo si chce udržovat zdravou dutinu ústní a starat se o své zuby a dásně. Jejím používáním v kombinaci s pravidelným čištěním zubů a používáním zubní nitě můžete dosáhnout nejlepších výsledků v péči o dutinu ústní.

Seago/SG-P002SG--P008/2
Výrobce SEAGO
Model SG-P002+SG-P008
Kompatibilita Zavlažovač SEAGO SG-8001

Doplňkové parametry

Kategorie: Sonické zubní kartáčky
Hmotnost: 0.07 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: