Plákadlo prádla s levandulovou silicí Tierra Verde 1 L

Značka: Tierra Verde
168 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (3 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Plákadlo prádla zneutralizuje máchací koupel a zajistí, aby ve vašem prádle nezůstávaly zbytky pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plákadlo prádla s levandulovou silicí Tierra Verde 1 L

Plákadlo svou mírně kyselou reakcí neutralizuje máchací koupel, což je důležité zejména pro lidi s citlivou pokožkou, ekzematiky, alergiky a malé děti , jejichž kůže je pro chemické látky mnohem více prostupná než pokožka dospělých. Přirozené pH povrchu lidské kůže je totiž kyselé (pH 4-6), pokožka se tak chrání před množením mikroorganismů. Oproti tomu mýdlo, prací soda a jiné prací prostředky jsou zásadité. Nevymáchané zbytky pracích prostředků v prádle proto dráždí kůži a je dobré je při máchání neutralizovat.

Plákadlo také zabraňuje usazování zbytků pracího prostředku v textilních vláknech a tím i zašednutí prádla. Vláknům se vracejí jejich přirozené vlastnosti (ručníky opět sají) a vzhled (jasnější barvy). Plákadlo doporučujeme také při praní v tvrdé vodě, ve které dochází ke srážení účinných látek pracích prostředků s minerály obsaženými ve vodě.

Plákadlo prádla obsahuje přírodní extrakt, který zanechává příjemnou levandulovou vůni.

Použití:

Dávkování na 4 - 5 kg prádla:

  • 30 ml/ 1 uzávěr - dává se do zásobníku na aviváž na závěrečnou část praní.
  • Při ručním praní po vyprání v pracím prostředku dejte plakadlo do čisté vody, nechte alespoň 10 minut působit a prádlo vypláchněte.

Složení:

15-30% kyselina citronová, denaturovaný líh, přírodní levandulová silice (Lavandula intermedia Bio), linalool.

Obsahuje: Linalool. POZOR. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a pokud je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: nepoužitý výrobek nebo prázdný obal se zbytky odložit na místo určené obcí do nádob pro sběr komunálního odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní
Hmotnost: 1000 kg
Konzistencia: gél
Certifikát: GOTS, PEFC, ECO GARANTIE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: