Odstraňování chloupků IPL Crystal Freezing Point InFace ZH-18E (bílá)

Značka: InFace
4 233 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

IPL laserový epilátor s chlazením InFace ZH-18E (bílý).

Zbavte se chloupků a užijte si hladkou pokožku déle! Laserový depilátor IPL s chlazením InFace ZH-18E vám umožní zbavit se nežádoucích chloupků z vašeho těla. Využívá technologii chlazení a výkonné pulzní světlo IPL. Umožňuje vám vybrat si z 5 dostupných úrovní intenzity. Má také inteligentní senzor pro detekci pokožky. Kromě toho je vybaven praktickým LCD displejem.

Dokonale hladká pokožka za 4 týdny

Již po 4 týdnech se můžete těšit z na dotek hebké a hedvábné pokožky! Energie přístroje je 10 J. Používejte epilátor pravidelně přibližně 3 týdny, abyste viděli první výsledky.

Chladící technologie

Výrobek využívá inovativní chladící technologii, která poskytuje ještě lepší ochranu pokožky. Systém účinně snižuje množství uvolňovaného tepla a chrání pokožku, díky čemuž je odstraňování nežádoucích chloupků bezbolestné, bez pálení a zarudnutí.

Přesná depilace celého těla

Model ZH-18E je vybaven speciálním senzorem, který inteligentně rozpoznává pokožku. Pokud zařízení zjistí, že se hlava dotýká pokožky, automaticky provede rychlý záblesk bez potřeby stisknutí speciálního tlačítka. Díky tomuto řešení můžete snadno odstranit nežádoucí chloupky iz obtížně dostupných oblastí.

Přizpůsobeno různým uživatelům

Epilátor má 5 úrovní intenzity, takže intenzitu světla můžete dokonale přizpůsobit svému tónu pokožky nebo barvě chloupků. Úrovně 1/2/3 budou dobře fungovat pro ty, kteří mají tmavou pokožku a černé chloupky. Zatímco úrovně 4/5 jsou vhodné pro světlou pleť a světle hnědé nebo černé chloupky. Přístroj je nejméně účinný pro velmi světlé, zrzavé nebo šedé chloupky - obsahují příliš málo melaninu na to, aby absorbovaly světlo vyzařované před epilátorem.

Okamžité odstranění chloupků

Zbavit se chloupků z celého těla trvá jen přibližně 10 minut! Laserový epilátor InFace ZH-18E pracuje až 2krát rychleji než standardní laserové epilátory – jeden záblesk trvá jen 0,8s. Přístroj navíc vyzařuje světlo o vlnové délce v rozsahu 510 – 1 200 nm, které proniká ke kořínkům chloupků a oslabuje vlasové folikuly.

Jednoduché používání

Ovládání zařízení vám nebude způsobovat žádné problémy. Na začátku si epilujte oblast těla, kde chcete zařízení použít. Potom připojte výrobek k adaptéru a nasaďte si ochranné brýle, které naleznete v sadě. Nastavte příslušné hodnoty a přibližte epilátor k pokožce, abyste mohli začít odstraňovat chloupky. Doporučujeme začít epilaci s úrovní jedna a při dalších ošetřeních postupně zvyšovat úroveň.

Součástí balení je

  • Laserový epilátor InFace
  • Síťový adaptér
  • holicí strojek x3
  • ochranné brýle
  • návod k použití
Výrobce InFace
Model ZH-18E
Barva Bílá
Světlo IPL
Úrovně expozice 5
Vlnová délka 510 ~ 1200 nm
Chlazení 10°C
Rychlost ventilátoru 6600 OTÁČEK ZA MINUTU
Energie ozařování 10 J
Provozní proud 4A
Provozní napětí 12 V

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní péče
Hmotnost: 0.855 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: