Odstraňovač vodního kamene – kyselina citrónová Tierra Verde 250g

Značka: Tierra Verde
95 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (1 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
K čištění od vodního kamene a údržbu myčky, pračky, varné konvice, kávovaru nebo toalety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač vodního kamene – kyselina citrónová Tierra Verde 250g

Pro čištění a úspornější provoz myček nádobí, praček, varných konvic, kávovarů. Skvěle vyčistí usazený vodní kámen z WC, roztok doporučujeme pro čištění koupelnových a kuchyňských povrchů. Úsporný oproti tekutým přípravkům - kupujete jen prášek, není nutné balit vodu.

Použití:

Pračky a myčky

  • Nasypeme 1 hrnek (cca 200 g) prášku do bubnu prázdné pračky nebo na dno prázdné myčky a spotřebič zapneme na prací/mycí cyklus při teplotě 50-60 °C. Po zahřátí vody spotřebič vypneme a 30 minut necháme působit. Potom program dokončíme, včetně proplachu vodou.

Kávovary

  • 1 lžíci (cca 15 g) rozpustíme v teplé vodě, vlijeme do kávovaru a necháme projít varným cyklem. Potom propláchneme čistou vodou.

Varné konvice

  • Konvici naplníme vodou, přidáme 1 lžíci (cca 15 g) a přivedeme k varu. Konvici vypneme a necháme cca 30 minut působit. Potom vylijeme a důkladně vypláchneme vodou.

Návod na domácí výrobu plakadla

  • Smícháme 1 l vlažné vody a 150 g kyseliny citrónové. Můžeme navonět oblíbenou přírodní silicí. Dávkujeme 30-45 ml dle tvrdosti vody do zásobníku na aviváž.

Složení:

100% kyselina citronová. Kyselina citrónová je potravinářské kvality, není však určena pro vnitřní použití.

Způsobuje vážné podráždění očí. Po manipulaci pečlivě umyjte ruce. Noste ochranné rukavice. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid
Hmotnost: 250 kg
Určení: do kuchyne, do kúpeľne
Certifikát: GOTS, PEFC, ECO GARANTIE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: