Odpařovací zvlhčovač vzduchu Smarty 2

Značka: Smartmi
3 091 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpařovací zvlhčovač vzduchu Smarty 2

Zvlhčovač vzduchu Smarty využívá systém odpařovacího zvlhčování k dosažení nejvyšší úrovně zvlhčování. Odpařování spočívá v nasávání suchého vzduchu, jeho průchodu přes zvlhčovací a čistící filtry uvnitř zařízení a následném vrácení do prostředí plně zvlhčeného a zbaveného nečistot. Vylepšený design umožňuje intuitivnější ovládání. Kombinace inovativního motoru a velké kapacity umožňuje dlouhý provoz, který zajistí správnou úroveň vlhkosti.

Moderní motor

Inovativní a spolehlivý motor využívající 36 rotujících lopatek umožňuje výron páry napodobující výron v přírodním prostředí. Uvolňování vlhkosti rychlostí 260 ml za hodinu poskytuje optimální zvlhčení každé místnosti i za krátkou dobu.

Čistota všech prvků

Komponenty vystavené nepřetržitému kontaktu s vodou jsou vyrobeny ze speciálních materiálů odolných vůči usazování bakterií a nečistot. Díky tomu zůstává voda čistá a bez mikroorganismů až na 99%. Kromě toho byl zaveden systém, který vysuší všechny mokré komponenty uvnitř zvlhčovače do 8 hodin, kdy spotřebuje veškerou vodu. Přístroj tak nikdy nebude vydávat nepříjemný vlhký zápach.

Jednoduché používání

Zařízení bylo vybaveno LED displejem, který zobrazí nejdůležitější informace, jako je procentuální úroveň vlhkosti, režim provozu nebo aktuální stav vody v nádržce. Kromě toho se na obrazovce nacházejí všechna tlačítka pro ovládání zařízení. Zvlhčovač vzduchu lze ovládat iz aplikace Mi Home, i když se nachází daleko od zařízení.

Dlouhé pracovní hodiny

Prostorná nádrž, která pojme 4 litry vody, umožňuje 15 hodin nepřetržitého provozu zařízení, které bez problémů zvlhčí i velké prostory. Když voda chybí, lze ji snadno doplnit, a to i za chodu zvlhčovače, díky možnosti doplnění vody přes horní část, kde je otvor pro vyhazování páry.

Optimální podmínky

Zařízení nevytváří mlhu ani nehromadí větší molekuly vody, takže zařízení a povrch kolem něj zůstávají suché. Je to také ideální nástroj pro alergiky, malé děti nebo starší lidi, zvlhčovač vzduchu neuvolňuje škodlivé bakterie, ale umožňuje udržovat optimální vlhkost vzduchu potřebnou pro lidi se slabší funkcí plic.

Energeticky účinný a tichý

Tichý provoz s hlučností 34,7 dB poskytuje možnost používat zvlhčovač během dne i noci. Kromě toho je zařízení mimořádně energeticky úsporné, při nepřetržitém provozu spotřebuje pouze 8 W energie, což umožňuje stabilní a ekologický provoz.

Výrobce Smarty
Model Odpařovací zvlhčovač vzduchu 2
Kód výrobce CJXJSQ04ZM
Zvlhčování Odpařování
Účinnost zvlhčování 260 ml/h
Kapacita vodní nádrže 4 L
Barva Bílá
Objem 34-50 dB
Spotřeba energie 8 W
Hmotnost 5,1 kg
Velikost 240 x 240 x 363 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 7.74 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: