NORDICS Parodent ústní voda proti paradentóze 300ml

Značka: NORDICS
126 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
9.8.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trpíte zanícenými či dokonce krvácejícími dásněmi? Vyhněte se problémům, které způsobují onemocnění dásní. Ústní voda proti parodontóze výrazně stáhne a posílí vaše dásně. Pomáhá v boji proti bakteriím v dutině ústní, čímž předchází vzniku parodontózy. Navíc má silný antiseptický účinek. Díky této ústní vodě pomáháte chránit životní prostředí. Lahvička je vyrobena z recyklovaného materiálu a po spotřebování ústní vody je znovu plně recyklovatelná. Posílejte své zuby a dásně a používejte ústní vodu dvakrát denně.

Ústní voda na parodontózu je ideální pro lidi, kteří trpí zanícenými a krvácejícími dásněmi. Byla vyvinuta špičkovými zubařskými odborníky, posiluje dásně a pomáhá při projevech parodontózy.

Každý plivá krev, když si čistí zuby kartáčkem, že? Omyl!
Krev v umyvadle je prvním příznakem onemocnění dásní. O tento problém se staráme pomocí vysoké koncentrace laktátu hlinitého, která pomáhá stahovat dásně a zabránit tak dalšímu rozvoji zánětu dásní (onemocnění dásní).

Laktát hlinitý v naší ústní vodě na parodontózu ve vás zanechá velmi příjemný štiplavý pocit. Funguje to tak, že se „kapsy“ mezi dásněmi a zuby uzavřou. Je také klinicky prokázáno, že laktát hlinitý pomáhá při citlivosti zubů.

Používejte dvakrát denně. Nepolykejte. Není určeno pro děti do 7 let.

Láhev ze 100% recyklovaného plastu.

Složení

AQUA, POLOXAMER 407, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, BENZYL ALCOHOL, AROMA, PHENOXYETHANOL, ALUMINUM LACTATE, METHYL SALICYLATE, SODIUM SACCHARIN, MENTHOL, CI 14720

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: