NORDICS Dentální nit Fresh Mint z kukuřičného škrobu - 50 ml

Značka: NORDICS
122 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud toužíte po opravdu silných a zdravých zubech, při kompletní péči o vaše zuby a dásně, nesmíte zapomenout na dentální nit. Zubní nit se dostane i do těch nejmenších prostor mezi zuby, které vyčistí od nahromaděného plaku a bakterií a zanechá vaše zuby skutečně čisté. Zubní nit Fresh Mint má příjemnou mátovou vůni díky přidanému mátovému oleji a je vyrobena z PLA, tedy plně recyklovatelného materiálu. Ekologické balení zároveň slouží jako dávkovač. O důvod navíc, proč vyzkoušet právě tuto dentální nit!

Zubní nit se stala běžnou součástí ústní hygieny téměř každého člověka. Málokdo si však uvědomuje, že používáním klasických plastových zubních nití ohrožujeme životní prostředí víc, než si myslíme! Zubní nitě, které končí v oceánech, jsou často stejně nebezpečné jako igelitové sáčky či paličky do uší.

Firma Norte Ltd však přišla s inovativním nápadem a vytvořila snadno rozložitelnou a šetrnou zubní nit z kukuřičného škrobu, potaženou jemnou vrstvou vosku, aby nedráždila dásně, s příjemnou mátovou příchutí.
Její koupí pomůžete nejen sobě, ale také životnímu prostředí. Částka z Vašeho nákupu poputuje na Nadaci čistých pláží a moře.

Obal zubní nitě je také enviromental friendly a tak neobsahuje žádný plast.

Návod k použití

Potřebné množství nitě si omotejte kolem ukázováků obou rukou a za pomoci zrcadla vyčistěte mezizubní prostory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: