Náhradní filtry pro Petoneer Smart Pet Fountain mini (2 ks)

Značka: Petoneer
241 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
20.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní filtry pro Petoneer Fresco Mini Fountain

Už vlastníte inteligentní fontánku Petoneer Fresco Mini a chcete zajistit, aby měl váš domácí mazlíček vždy přístup k čisté vodě bez bakterií? Nezapomeňte, že filtr se doporučuje měnit alespoň jednou za 30 dní. Pokud tak neučiníte, začne postupně ztrácet svoji účinnost a již nebude zaručovat takové důkladné čištění jako na začátku. Vyhněte se podobným problémům s touto praktickou soupravou! V balení naleznete 2 náhradní filtry pro fontánu Petoneer Fresco Mini.

Čtyři stupně filtrace

Díky jedinečné konstrukci filtru nabízí kašna Fresco Mini vysoce účinnou 4-stupňovou filtraci. První stupeň představuje zadržování větších částic pomocí speciálního PP materiálu. Následuje filtrace pomocí KDF filtru, poté voda prochází přes filtr s aktivním uhlím a nakonec přes filtr s iontovou výměnnou pryskyřicí. Výsledkem je, že fontánka vám umožní poskytnout vašim domácím mazlíčkům čistší vodu, která je bez zárodků, nečistot a nepříjemného zápachu, čímž se snižuje riziko onemocnění.

Speciální připomínka

Obáváte se, že zapomenete vyměnit filtr na vaší fontánce Petoneer Fresco Mini? Nemusíte! Napáječka je vybavena LED kontrolkou, která vám to připomene. Když začne blikat modře, znamená to, že filtrační prvek se již používá 30 dní a je třeba jej vyměnit. V takovém případě jednoduše sáhněte do balení, vyjměte nový filtr a vyměňte starý!

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Hmotnost: 0.055 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: