Náhradní filtry + houba + čerpadlo Petoneer (3 ks)

Značka: Petoneer
411 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní filtry pro fontány Petoneer

Pokud vlastníte fontánu Petoneer Fresco Pro nebo Ultra, musíte mít na paměti, že pro její efektivní fungování je třeba každých 30 dní vyměnit komponenty, jako jsou filtr, filtr čerpadla a pěna. V opačném případě začne účinnost zařízení klesat. Abyste svým domácím mazlíčkům usnadnili neustálý přístup k čerstvé a čisté vodě, byla vytvořena sada náhradních filtrů Petoneer. Obsahuje 3 filtry, 3 filtry s čerpadlem a 3 pěny.

Tři stupně filtrace

Díky jedinečné konstrukci filtru se fontány Fresco Pro a Ultra vyznačují účinnou třístupňovou filtrací. Prvním stupněm je předfiltrování větších částic pomocí speciální síťky. Potom se voda čistí pomocí filtru s aktivním uhlím. Nakonec ji zařízení propouští přes filtr s iontovou výměnnou pryskyřicí. Výsledkem je, že fontány umožňují podávat vašim domácím mazlíčkům čistší vodu a snižují riziko onemocnění.

Speciální upozornění

Se zařízením Petoneer nemusíte pamatovat ani na výměnu filtru. Algoritmus napáječky Fresco vám do telefonu předem pošle připomínku. Nemáte po ruce chytrý telefon? Žádný problém! O potřebě výměny filtru vás bude informovat speciální LED indikátor. Ve správný čas se rozsvítí červeně. Potom stačí otevřít balení obsahující sadu náhradních prvků Petoneer a vyměnit starý prvek za nový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 0.131 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: