Mini zastřihovač pro domácí zvířata Pawbby

Značka: Pawbby
460 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zastřihovač pro domácí zvířata Pawbby mini

Nyní se můžete o srst svého domácího mazlíčka postarat sami. Mini zastřihovač od Pawbby vám umožní snadno zastřihnout srst vašeho domácího mazlíčka na místech, kde není vhodný běžný zastřihovač – například kolem uší, očí nebo tlapek. Zařízení umožňuje rychlé a přesné zastřihování a je pro domácí zvířata naprosto bezpečné. Pracuje také mimořádně ticho – zapomeňte na nepříjemný hluk.

Rychlé a přesné zastřihování

Zastřihovač Pawbby mini je vybaven malou hlavicí, která umožňuje přesné zastřihování v oblastech, jako jsou tlapky, uši a okolí očí. Plovoucí keramické čepele s vysokou tvrdostí stříhají chlupy rychle a hladce, bez zasekávání nebo podráždění pokožky vašeho domácího mazlíčka. Vyznačují se také vysokou odolností proti opotřebení a zaobleným designem, takže se nemusíte obávat poranění svého domácího mazlíčka.

Tichý a plynulý provoz

Za efektivní provoz zařízení je zodpovědný kvalitní motor, který zaručuje plynulé a rychlé stříhání. Vyznačuje se také dlouhou životností – nemusíte se obávat, že by vám rychle odmítl sloužit. Zastřihovač navíc pracuje mimořádně ticho. Nemusíte se obávat, že by hlasitý zvuk vašeho domácího mazlíčka rozrušil nebo vystrašil! Se zastřihovačem Pawbby si můžete být jisti, že váš domácí mazlíček bude v pohodlí.

Pohodlné ovládání

Zařízení funguje bezdrátově - rozlučte se se zamotanými kabely, které omezují vaši svobodu! K napájení zastřihovače budete potřebovat pouze 4 baterie AAA, které naleznete v sadě. Výrobek se také velmi pohodlně používá a díky protiskluzové textuře dobře padne do ruky a zaručuje pevné uchopení. Přesvědčte se, že péče o srst vašeho domácího mazlíčka nemusí být vůbec náročná!

V balení

  • Zastřihovač pro domácí zvířata
  • Baterie AAA x4
  • Olej na čepele
  • Čistící kartáček
  • Návod k použití
Značka Pawbby
Název Nůžky na malé plochy pro domácí zvířata
Model MG-FP001A-EU
Barva Bílá
Jmenovitý výkon 3W
Napájení 4x baterie AAA (součástí dodávky)
Materiál ABS
Rozměry 160 x 30 x 28 mm
Hmotnost 93g

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 0.16 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: