Laserový obojek pro kočky Cheerble KiTiDOT

Značka: Cheerble
560 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laserový obojek pro kočky Cheerble KiTiDOT

Probuďte lovecký instinkt vašeho domácího mazlíčka! Obojek značky Cheerble je vybaven laserem, který bude sloužit jako hračka pro vaši kočku. Výrobek nabízí 3 režimy provozu, takže jeho provoz můžete přizpůsobit potřebám svého čtyřnohého přítele. Můžete si také nastavit úhel svícení v rozsahu 45°. Obojek je vyroben z materiálu TPU, který je šetrný k pokožce. Je také nastavitelný. Je vybaven portem micro USB, takže jej můžete snadno nabíjet.

Inovace

Tradiční lasery pro kočky vyžadují vaši aktivitu a zabírají váš čas, proto společnost Cheerble vytvořila laserový obojek KiTiDOT. Nyní můžete pracovat nebo relaxovat, zatímco vaše kočka je zaujata zábavou. Obojek také zlepší jeho reflexy a udrží jej ve skvělé kondici.

Přizpůsoben vašemu domácímu mazlíčkovi

Obojek má 3 režimy provozu, které změníte pomocí vyhrazeného přepínače. Když obojek zapnete, automaticky se spustí v režimu NORMAL, během kterého se laser zapne na 2 minuty a poté se vypne a znovu zapne. Během režimu Flickering laser bliká ve velmi krátkých intervalech. Zatímco režim Constant (Stály) usnadní vašemu zvířeti soustředění na laser. Kromě toho se obojek po 30 minutách automaticky vypne.

Nastavitelná funkce

Obojek má funkci nastavení délky, takže jej můžete přizpůsobit své kočce. Maximální délka obojku je 310 cm. Kromě toho můžete nastavit úhel laseru v rozmezí 45°, abyste přizpůsobili obojek podle potřeb vašeho domácího mazlíčka.

Pohodlné nabíjení

Obojek je vybaven 60 mAh baterií, která umožňuje provoz až 5 hodin na jedno nabití. V případě potřeby však můžete obojek nabít pomocí kabelu micro USB, který je součástí balení. Trvá jen hodinu, než je zařízení opět připraveno k provozu.

Pohodlný

Obojek je vyroben z materiálu TPU, který je šetrný k pokožce a nezpůsobuje nepohodlí. Vyznačuje se také svojí trvanlivostí a odolností vůči opotřebení. Problémem nebude ani jeho udržování v čistotě.

Přiložené stránky

  • obojek
  • Nabíjecí kabel USB-A na micro USB
  • uživatelská příručka
Výrobce Cheerble
Název Zábavný obojek KiTiDOT
Model C1121
Osud kočky, průměr krku 200-310 cm
Materiál PC, TPU
Rozměry 340 x 35 mm
Hmotnost 29g
Kapacita baterie 60 mAh
Vstupní napětí 5 V / 1 A
Výkon laseru ≤1mW
Vlnová délka 635 - 670 nm
Barva černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 0.064 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: