Láhev Kyslík Oxygen 99,5%

Novinka Tip
520 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2022
Možnosti doručení

OXYGEN 99,5% jednorázová kyslíková láhev. Určená pro pacienty s potřebou zvýšeného příjmu kyslíku. Vhodná na cesty jako rezerva při těžkém dýchání nebo urgentní potřeby nadechnutí se kyslíku. Vhodné i jako doplněk do Oxybary nebo kyslíkové fitnes relaxačních center.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OXYGEN 99,5% jednorázová kyslíková láhev. Určená pro pacienty s potřebou zvýšeného příjmu kyslíku. Vhodná na cesty jako rezerva při těžkém dýchání nebo urgentní potřeby nadechnutí se kyslíku. Vhodné i jako doplněk do Oxybary nebo kyslíkové fitnes relaxačních center.

Pozitivní vlastnosti kyslíku:

  • kyslík zpomaluje stárnutí lidských buněk
  • kyslík zlepšuje dýchání u pacientů trpících astmatem či alergiemi
  • kyslík pomáhá při bolestech hlavy
  • kyslík pomáhá při únavě
  • kyslík posiluje imunitu
  • kyslík zdokonaluje psychologický stav osob trpících depresemi
  • kyslík zvyšuje fyzickou kondici až o 25%

Dýchání si často ani neuvědomujeme a díky němu se do našeho těla dostává potřebný kyslík. Někdy se můžete ocitnout v situaci, kdy by se vám doma sešla kyslíková maska. Možná budete překvapeni, jak moc vám dokáže pomoci.

Kyslíková maska ​​a její úloha při sportu

Pokud patříte k nadšeným sportovcům, znáte to i vy. Čím větší výkon, tím větší spotřeba kyslíku. Potřebují ho nejen svaly, ale i mozek, aby vše správně fungovalo. V nevětrané místnosti, kde cvičí mnoho lidí zvyšuje se teplota, může snadno dojít k bolestem hlavy i křečím, které vám znehodnotí vaše cvičení nebo trénink.
Kyslíkovou masku použijete velmi jednoduše, čistý plyn dýcháte pomocí přiléhavé masky. Využijete ji ve fitness centrech, posilovnách nebo špatně větraných tréninkových místnostech. Při takovém dýchání sportovec pocítí, jak se mu postupně zklidňuje rytmus dýchání, obnoví se duševní koncentrace a ustupuje stres. Dobrou zprávou je i to, že s kyslíkem efektivněji spálíte podkožní tuk.

Zvyšte svou koncentraci a bojujte s únavou

Při koncentraci běžně přichází na řadu únava, stres, chuť lehnout si do postele a spát. Znají to zejména studenti, kteří musí celé hodiny strávit při učení. Při dýchání čistého kyslíku se jim soustředí mnohem snadněji a učit se budou rychleji. Podobný problém může potrápit i pracujících, kteří nejednou pracují ve vytopených místnostech, kde se nevětrá. To vede k únavě, bolestem hlavy, křečím a touze po spánku.
Kyslíková maska ​​s tímto dokáže bojovat opravdu efektivně a v práci tak chytíte druhý dech. Nejhorší situace však nastává v případě, kdy klesá hladina kyslíku v autě během jízdy. Řidič a spolujezdci jsou unavení, nesoustředění a snadno se pak mohou dostat do nebezpečné situace. Kyslíkovou masku můžete mít po ruce opravdu kdekoliv a nemusíte se obávat únavy ani ztráty koncentrace. Vše zvládnete s přehledem a bez nejmenších problémů.

Žádný stres a bolesti hlavy

Stres a bolest hlavy v špatně klimatizované nebo větrané místnosti již pravděpodobně zažil každý. Při velké fyzické či psychické námaze se v takové místnosti hromadí oxid uhličitý a naše tělo si nutně ptá více kyslíku. Při pořádném nádechu čistého kyslíku ustupuje stres, bolesti, přichází uklidnění a zlepšení nálady.

Použití kyslíkové masky zvládnete za každých okolností. Přiložte si ji na ústa a vdechujte kyslík 1 až 2 sekundy. Dopřejte si více sérií nádechů, abyste se cítili lépe. Pocítíte příval energie a opět budete moci pokračovat v práci nebo ve sportu. Kyslík pomůže při únavě, problémech se soustředěním, stresu, bolestech hlavy v práci, při studiu i v autě. Chyťte druhý dech a nenechte si zkazit den.

Způsob použití kyslíkové láhve:

Masku natáhněte na hlavu podle piktogramů, hadičku nasaďte na inhalační nádobku. OXYGEN kyslík uchopte oběma rukama a krátkým zatlačením ventilu začněte inhalovat. Vdechujte ústy 1 až 2 sekundy. Výrobce doporučuje 8 až 10 sérií nádechů k dosažení požadovaného účinku. Podle našich zkušeností však postačuje i 5 až 7 nádechů. Po použití masku stáhněte z obličeje. Inhalaci, podle potřeby, po 10 minutách zopakujte. OXYGEN kyslík je balení 14l kyslíku. OXYGEN vydrží přibližně 20-40 stlačení (v závislosti na intenzitě stlačení), tj. cca 20-40 inhalací.

Informace o produktu inhalační kyslíková láhev:

Objem kyslíku: 0,014 m3

Náplň: O2 medicínský kyslík 99,5%

Rozměry: výška 330 mm, průměr 67 mm

UPOZORNĚNÍ: Po použití důkladně zkontrolovat čepičku, aby nedošlo k vyprázdněna láhve z důvodu neodborné manipulace!

NÁVOD:

Balení: 14 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: