Kyselina mléčná 80% koncentrace 100% Alteya Organics 100 ml

192 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (4 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Kyselina mléčná se používá v moderní kosmetice, kterou přidávají k výrobkům určeným pro nejcitlivější a nejúčinnější péči o pleť. Díky vysoké koncentraci dodává pokožce pružnost a hladkost, vyhlazuje vrásky, posiluje strukturu pokožky a výrazně zvyšuje elasticitu. Pomáhá redukovat jemné povrchové vrásky a zlepšuje pevnost pokožky. Odblokuje póry pokožky a má antibakteriální vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina mléčná 80% koncentrace 100% Alteya Organics 100 ml

Kyselina mléčná je alfa hydroxykyselina (AHA) získává se fermentací přírodních cukrů. To je složkou přírodního zvlhčovacího faktoru (NMF) pokožky a zvyšuje vlhkost zadržování v kůži. Používá se také jako exfoliátor ve formulích pro omlazení pokožky a podporuje vylučování starých povrchových buněk kůže. Zlepšuje to vzhled ručně vyráběných mýdel. Považuje se za přírodní prebiotikum a živina pro problémovou pokožku a poškozené vlasy. Vykazuje exfoliační, protivráskové a zvlhčovací vlastnosti. Stimuluje růst silných vlasů. Pozitivně ovlivňuje práci střev. Zabraňuje tvorbě zánětlivých ložisek, to znamená všech druhů pupínků a černých teček.

Použití

  • před použitím zřeďte nebo přidejte do svých osobních přípravků,
  • typická úroveň použití je 1-2,5% jako exfoliant a 0,2-1% jako regulátor pH,
  • skladujte při teplotě 5-30 °C.

Upozornění: Nezředěná kyselina mléčná způsobuje podráždění pokožky a popáleniny. Může způsobit vážné poškození očí. Noste ochranné rukavice, ochranu očí a obličeje.
PŘI KONTAKTU S KŮŽÍ: Umyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. V případě požití okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

Složka je vysoce kyselá a může vést k podráždění pokožky a popáleninám. Pokud k tomu dojde, snižte používání. Pokud podráždění přetrvává, přestaňte používat. Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyselinu (AHA), která může zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména možnost spálení. Během používání tohoto produktu a týden po něm používejte opalovací krém, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci.

Složení

L (+) - kyselina mléčná

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleť
Hmotnost: 100 kg
Konzistencia: tekutá
Problémy: strata pevnosti, dehydrátacia
Certifikát: USDA ORGANIC, BULGARIAN ROSE VALLEY, CERES, BPA, VEGAN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: