Kulma a žehlička na vlasy InFace se studeným vzduchem (černá)

Značka: InFace
1 368 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulma na vlasy se studeným vzduchem InFace (černá)

Pomocí kulmy ZH-07F můžete vlasy natáčet i narovnávat. Kulma-rovnačka inFace je vybavena pohyblivými 3D destičkami, které se zahřejí za okamžik (15 s), a díky důmyslnému designu nepoškodí vaše vlasy. Kromě toho nabízí 5-polohovou regulaci teploty, takže si budete moci přizpůsobit její výkon podle svých potřeb.

5-stupňová regulace teploty

Přizpůsobte si provoz kulmy - narovnávače podle vlastních potřeb. Přístroj nabízí 5 teplotních stupňů, takže bude fungovat pro různé typy vlasů. Nejnižší teplota (120 °C) bude vhodná pro jemné vlasy a 150 °C pro poškozené vlasy. Pro normální vlasy bude dobře fungovat teplota 170 °C. Na druhé straně, pro vlasy, které se obtížně upravují, zvolte teplotu 190 °C. Pokud jsou vaše vlasy husté, nastavte nejvyšší hodnotu - 210 °C. A co víc, zařízení si zapamatuje naposledy použitý teplotní stupeň.

Krásný účes na delší

Kulma inFace je vybavena 3D keramickými destičkami, které nezpůsobují pocit tahání a zanechávají vlasy lesklé a hladké. Široký úhel (15°) navíc umožňuje upravit více vlasů najednou, čímž šetří váš čas. Užívejte si skvělý účes až 48 hodin.

Promyšlený design

Kulma inFace ZH-07F je vybavena výkonným motorem, který pracuje při 14 000 otáčkách za minutu. Navíc nabízí proud vzduchu, který zároveň chrání vlasy před vysoušením a rozptyluje teplo kolem vlasů, což urychluje úpravu a fixuje účes. Díky technologii PTC se navíc zařízení zahřeje již za 15 vteřin a nepoškozuje vlasy.

Uživatelsky přívětivý

Zařízení inFace ZH-07F je navrženo tak, aby se pohodlně používalo. Plastový hrot hlavy PPS je odolný vůči teplu, takže zařízení můžete používat oběma rukama bez obav, že se popálíte. Otočný kabel zvyšuje volnost pohybu, zatímco protiskluzová rukojeť a ergonomický design zajišťují pohodlí. Navíc se výrobek z bezpečnostních důvodů po 60 minutách automaticky vypne.

Výrobce inFace
Model ZH-07F
Barva černá
Jmenovité napětí 110-240V
Jmenovitý výkon 52 W
Teplota 120/150/170/190/200°C
Rozměry 311 x 53 x 71 mm
Hmotnost 315 g
Délka kabelu 2 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vlasy
Hmotnost: 0.954 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: