Kašna na vodu pro psy a kočky Pawbby

Značka: Pawbby
1 703 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kašna na vodu pro psy a kočky Pawbby

Zajistěte svému domácímu mazlíčkovi neustálý přístup k čerstvé a čisté vodě. Tato napáječka Pawbby nabízí 4-stupňovou filtraci, která účinně odstraňuje nečistoty. Zároveň pracuje mimořádně ticho a její používání usnadňuje aplikace Xiaomi Home. Zařízení také uvádí vodu do pohybu, aby upoutalo pozornost vašich domácích mazlíčků a povzbudilo je k pití. Napáječka se zároveň velmi snadno čistí. Výrobek je vhodný jak pro dospělé kočky, tak pro malé a středně velké psy.

Vytvořeno pro vašeho domácího mazlíčka

Fontána Pawbby dokáže neustále uvádět vodu do pohybu, čímž imituje horský potok nebo řeku. Díky tomu je pití pro domácí zvířata atraktivnější. Navíc je zařízení zakřiveno pod úhlem 7°, díky čemuž jej mohou čtyřnozí mazlíčci pohodlně používat. Výhodou výrobku jsou i špičkové mechanismy, které jsou zodpovědné za jeho spolehlivý provoz a zabraňují jeho zablokování srstí nebo chlupy. To se následně promítá do plynulého toku vody.

4-stupňová filtrace

Buďte si jisti, že váš domácí mazlíček pije jen čistou vodu bez škodlivých částic. Napáječka Pawbby je vybavena 4-stupňovým filtračním systémem, který účinně odstraňuje nečistoty. Speciální PP plastová síťka zachycuje chlupy a srst, zatímco PET bavlna blokuje ostatní nečistoty. Aktivní uhlí odstraňuje nepříjemné pachy a zbytky chlóru a iontově výměnná pryskyřice si dokonale poradí s ionty vápníku a hořčíku, které mimo jiné přispívají k tvorbě vodního kamene.

Tichý provoz

Nebojte se nepříjemného hluku. Napáječka pracuje překvapivě tiše – díky promyšlenému designu se podařilo eliminovat hlasité zvuky šplouchající vody. Zařízení je také vybaveno kvalitním čerpadlem, které snižuje hlučnost. Díky tomu všemu je úroveň hlasitosti fontánky jen přibližně 30 dB. Nemusíte se obávat, že by vás nepříjemné zvuky rušily při odpočinku nebo plašily vašeho domácího mazlíčka!

Inteligentní ovládání pomocí aplikace

Nyní můžete zařízení ovládat ještě pohodlněji. Stačí jej přidat do aplikace Xiaomi Home! Když tak učiníte, budete dostávat praktická upozornění, která vám připomenou, abyste doplnili vodu, vyčistili napáječku nebo vyměnili filtr. Můžete také pohodlně přepínat mezi 2 dostupnými režimy. V režimu Normal fontánka dávkuje vodu 24 hodin denně, zatímco v režimu Smart tak činí nepřetržitě během celého dne as přestávkami v noci.

Uživatelsky přívětivý

Vychutnejte si pohodlné ovládání napáječky. Zabudované okénko vám umožní kdykoli zkontrolovat hladinu vody v nádrži a barevné podsvícení vám připomene, kdy je třeba vodu doplnit. Tlačítkem můžete indikátor i vypnout, aby vás v noci nerušil. Kapacita fontánky je až 2 litry, což vystačí přibližně na 4-7 dní. Malé množství vody lze uložit i do víka – váš domácí mazlíček se tak bude nerušeně napájet, i když dojde k výpadku proudu.

Vylepšený design

Chcete-li vyměnit vodu v nádržce, stačí zvednout rukojeť - zařízení se automaticky vypne a po nasazení víka se opět obnoví jeho provoz. Modulární konstrukce napáječky navíc výrazně usnadňuje její čištění. Na výrobu výrobku byly použity vysoce kvalitní plasty a jeho nylonový opletený kabel je mimořádně odolný – zuby vašeho domácího mazlíčka se ho nezaleknou! Velká základna a protiskluzové podložky navíc zvyšují stabilitu fontány.

Značka Pawbby
Název Inteligentní fontána pro domácí zvířata
Model MG-WF001EU
Barva Bílá
Kapacita 2l
Filtrace 4-stupňová
Úroveň hluku Přibližně 30 dB
Účel Dospělé kočky, malé a středně velké psy
Použití Xiaomi Home

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány, napáječky
Hmotnost: 1.858 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: