Interaktivní míč pro psy a kočky Cheerble W1 (žlutá)

Značka: Cheerble
1 093 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní míč pro psy a kočky Cheerble W1 (žlutá).

Aby se váš domácí mazlíček během vaší nepřítomnosti nenudil a nezačal ničit nábytek, Cheerble navrhl míč W1, který bude pro vašeho domácího mazlíčka skvělou zábavou. Hračka se sama pohybuje, stačí, aby se jí kočka/pes dotkl. Má 3 režimy, takže její činnost přizpůsobíte potřebám vašeho domácího mazlíčka. Je vybavena senzorem pro vyhýbání se překážkám, takže se nezasekne ve štěrbině ani pod gaučem. Je odolný vůči vodě podle normy IP67 a jeho provozní doba je 8 hodin. Kromě toho má také speciální otvor, do kterého můžete umístit pochoutku nebo kočičí masíčko.

3 režimy provozu

Míček je vybaven 3 režimy provozu, takže jeho provoz můžete přizpůsobit potřebám vašeho domácího mazlíčka. Režim provozu nastavíte pomocí vyhrazeného tlačítka a informovat vás bude barevné podsvícení. Kromě toho se míč zapne na 10 minut a poté se na 30 minut vypne, aby si váš chlupatý přítel mohl odpočinout.

Promyšlený design

Hračka je vybavena senzorem na vyhýbání se překážkám, takže se nezasekne pod pohovkou, a dostane-li se do mezery mezi nábytkem, sama se z ní dostane. Navíc je odolná vůči vodě dle standardu IP67, takže ji můžete úspěšně vzít na pláž během procházky se psem.

Jak to funguje.

Míček se skládá ze 2 částí, stačí jej odšroubovat. Uprostřed je tlačítko napájení, podržte jej 3 sekundy, aby se míček zapnul. Potom stisknutím vyhrazeného tlačítka vyberte režim provozu. Otočte obě části míče a položte jej na podlahu. Aby hračka začala fungovat, dotkněte se jí nebo jí lehce zatřeste.

Odolná

Hračka W1 je vybavena odolnou baterií, která nabízí až 8 hodin provozu. Nabíjet ji zase budete pomocí kabelu s portem micro USB. Trvá jen přibližně 1,5 hodiny, než je míček opět připraven k práci. Kromě toho je pro vašeho domácího mazlíčka bezpečná a odolná vůči opotřebení. Je vyrobena z polykarbonátu a TPU plastu. Kromě toho můžete její kryt vyměnit za jiný.

Výrobce Cheerble
Název Cheerble Ball W1
Model C1801
Vhodné pro kočky, psy
Materiál polykarbonát, TPU
Průměr 77 mm
Hmotnost 200g
Baterie Lithium-polymer, 3,7 V, 300 mAh
Čas nabíjení 1h
Provozní čas až 8 h
Barva žlutá
Pracovní teplota 0ºC ~ 40ºC
Odolnost vůči vodě IP67

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.3 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: