Interaktivní míč pro psy a kočky Cheerble W1 (verze Cyclone) (modrá)

Značka: Cheerble
1 001 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní míč pro psy a kočky Cheerble W1 (verze Cyclone)

Aby se váš domácí mazlíček během vaší nepřítomnosti nenudil a nezačal ničit nábytek, Cheerble navrhl míč W1, který bude pro něj skvělou zábavou. Hračka se sama pohybuje, stačí, aby se jí vaše kočka/pes dotkl. Má 3 režimy, takže její činnost přizpůsobíte potřebám vašeho domácího mazlíčka. Je vybavena senzorem pro vyhýbání se překážkám, takže se nezasekne ve štěrbině ani pod gaučem. Je odolný vůči vodě podle normy IP67 a má 8 hodin provozu. Navíc má také speciální otvor, do kterého můžete umístit občerstvení nebo kočičí masíčko.

3 režimy provozu

Míček byl vybaven 3 režimy provozu, takže jeho činnost můžete přizpůsobit potřebám svého domácího mazlíčka. Režim můžete nastavit pomocí vyhrazeného tlačítka a informovat vás bude barevné podsvícení. Kromě toho se míček zapne na 10 minut a poté se na 30 minut vypne, čímž umožní vašemu chlupatému příteli odpočinek.

Promyšlený design

Hračka byla vybavena senzorem na vyhýbání se překážkám, díky kterému se nezasekne pod pohovkou, a pokud se ocitne v mezeře mezi nábytkem, sama se z ní dostane. Navíc je odolná vůči vodě podle normy IP67, takže ji můžete úspěšně vzít na pláž během procházky se psem.

Jak funguje?

Míček se skládá ze 2 částí, stačí jej odšroubovat. Uprostřed je tlačítko napájení, podržte jej 3 sekundy, aby se míček zapnul. Potom stisknutím vyhrazeného tlačítka vyberte režim. Otočte obě části míče a položte jej na podlahu. Pokud chcete, aby hračka začala fungovat, dotkněte se jí nebo jí lehce zatřeste.

Odolná

Hračka W1 je vybavena odolnou baterií, která nabízí až 8 hodin používání. Na druhé straně ji nabijete pomocí kabelu s portem micro USB. Trvá jen přibližně 1,5 hodiny, než je míček opět připraven k práci. Kromě toho je pro vašeho domácího mazlíčka bezpečná a odolná vůči opotřebení. Je vyrobena z polykarbonátu a TPU plastu. Kromě toho je její zajímavá, povrchová úprava je poutavá a její kryt můžete kdykoli vyměnit za jiný.

Značka Cheerble
Název Cheerble Ball W1 Cyclone Version
Model C1801-C
Vhodné pro kočky, psy
Materiál polykarbonát, TPU
Rozměry 77 x 85 mm
Hmotnost 250g
Baterie Lithium polymerová, 3,7 V, 300 mAh
Čas nabíjení 1h
Pracovní doba do 8 h
Barva modrá
Provozní teplota 0ºC ~ 40ºC
Odolnost vůči vodě IP67

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.34 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: