Interaktivní míč pro psy a kočky Cheerble W1 (modrá)

Značka: Cheerble
1 094 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní míč pro psy a kočky Cheerble W1

Aby se váš domácí mazlíček během vaší nepřítomnosti nenudil a nezačal ničit nábytek, Cheerble navrhl míč W1, který bude pro něj skvělou zábavou. Hračka se sama pohybuje, stačí, aby se jí vaše kočka/pes dotkl. Má 3 režimy, takže její činnost přizpůsobíte potřebám vašeho domácího mazlíčka. Je vybavena senzorem na vyhýbání se překážkám, takže se nezasekne ve štěrbině ani pod gaučem. Je odolný vůči vodě podle standardu IP67 a má 8 hodin provozu. Navíc má také speciální otvor, do kterého můžete umístit občerstvení nebo kočičí masíčko.

3 režimy provozu

Míček byl vybaven 3 režimy provozu, takže jeho činnost můžete přizpůsobit potřebám svého domácího mazlíčka. Režim můžete nastavit pomocí vyhrazeného tlačítka a informovat vás bude barevné podsvícení. Kromě toho se míček zapne na 10 minut a poté se na 30 minut vypne, čímž umožní vašemu chlupatému příteli odpočinek.

Promyšlený design

Hračka byla vybavena senzorem na vyhýbání se překážkám, díky kterému se nezasekne pod pohovkou, a pokud se ocitne v mezeře mezi nábytkem, sama se z ní dostane. Navíc je odolná vůči vodě podle normy IP67, takže ji můžete úspěšně vzít na pláž během procházky se psem.

Jak funguje?

Míček se skládá ze 2 částí, stačí jej odšroubovat. Uprostřed je tlačítko napájení, podržte jej 3 sekundy, aby se míček zapnul. Potom stisknutím vyhrazeného tlačítka vyberte režim. Otočte obě části míče a položte jej na podlahu. Pokud chcete, aby hračka začala fungovat, dotkněte se jí nebo jí lehce zatřeste.

Odolná

Hračka W1 je vybavena odolnou baterií, která nabízí až 8 hodin používání. Na druhé straně ji nabijete pomocí kabelu s portem micro USB. Trvá jen přibližně 1,5 hodiny, než je míček opět připraven k práci. Kromě toho je pro vašeho domácího mazlíčka bezpečná a odolná vůči opotřebení. Je vyrobena z polykarbonátu a TPU plastu. Kromě toho můžete její kryt vyměnit za jiný.

Značka Cheerble
Název Cheerble Ball W1
Model C1801
Vhodné pro kočky, psy
Materiál polykarbonát, TPU
Průměr 77 mm
Hmotnost 200g
Baterie Lithium polymerová, 3,7 V, 300 mAh
Čas nabíjení 1h
Pracovní doba do 8 h
Barva modrá
Provozní teplota 0 ºC ~ 40 ºC
Odolnost vůči vodě IP67

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.3 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: