Interaktivní míč pro kočky Cheerble M1 (červená)

Značka: Cheerble
996 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní míč pro kočky Cheerble M1

Zabavte svou kočku. Interaktivní míček Cheerble se sama pohybuje, když se jeho kočka dotkne. Je vybavena speciální ochranou proti pádu do spár v domě. Má několik režimů provozu, takže její činnost můžete přizpůsobit potřebám vašeho domácího mazlíčka. Můžete ji nabíjet pomocí kabelu USB a přibližně po 60 minutách bude opět připravena k práci. Povrchová úprava ze syntetických vláken je příjemná na dotek a LED podsvícení ještě více upoutá pozornost vaší kočky.

Jednoduché používání

Chcete-li míček připravit k provozu, podržte tlačítko napájení stisknuté 3 sekundy. Potom vyberte režim: Opětovným podržením tlačítka napájení vyberte možnost Pasivní, Normální, Aktivní. Podsvícení LED indikuje zvolený režim zelenou, modrou nebo červenou barvou. Dotkněte se míčku nebo jej zatřeste, abyste jej spustili. Umístěte míček na podlahu, aby si s ním váš domácí mazlíček mohl hrát.

Promyšlený design

Pečlivě promyšlený design je další výhodou míčku Cheerble. Hračka funguje 10 minut a poté se na 30 minut vypne, takže vašeho domácího mazlíčka tak rychle neomrzí. M1 je vybavena speciálním systémem, který zabraňuje přepadávání míčku do mezer. Kromě toho je její povrch ze syntetických vláken příjemný na dotek a LED podsvícení upoutá pozornost vaší kočky a povzbudí ji k aktivitě.

Značka Cheerble
Model M1
Barva červená
Hmotnost 60g
Materiál syntetické vlákno
Rozměry 42 mm
Provozní teplota 0 - 40°C
Baterie Lithium polymerová, 100 mAh
Napětí 3.7V
Nabíjecí port USB
Čas nabíjení přibližně 60 min

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.07 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: