Interaktivní míč pro domácí mazlíčky Cheerble Ball W1 SE

Značka: Cheerble
1 094 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní míč pro domácí zvířata Cheerble Wicked Ball SE

Wicked Ball SE je interaktivní míček pro malé a středně velké psy, který vašeho domácího mazlíčka zabaví. Automaticky se kutálí a skáče, čímž povzbuzuje vaše domácí mazlíčky k aktivitě. Díky 3 dostupným režimům ji můžete snadno přizpůsobit potřebám vašeho domácího mazlíčka. Zařízení je vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů a je vodotěsné dle normy IP65. Odolná dobíjecí baterie poskytuje až 90 minut provozu.

Dokonalý kamarád na hraní

Poskytněte svému domácímu mazlíčkovi dokonalou zábavu a mějte jistotu, že se nebude nudit. Interaktivní míček Wicked Ball SE se automaticky rozjede před vaším domácím mazlíčkem, bude se kutálet a skákat. Úspěšně upoutá jeho pozornost a přiměje ho k pohybu! Navíc, pokud se hračka dostane pod nábytek nebo do rohu, automaticky vyskočí a zamíří jiným směrem. Nebojte se, že se někde zasekne a zabrání vašemu zvířátku v zábavě!

3 zábavné režimy

Vyberte si ze 3 dostupných režimů hry, abyste hračku optimálně přizpůsobili potřebám a stavu vašeho domácího mazlíčka. Stačí stisknout tlačítko! Každý režim je indikován jinou barvou podsvícení. Normální (modrý) způsobuje, že míček se kutálí a skáče. Pasivní (zelený) způsobuje, že míček po dotyku skáče. Jemný (fialový) způsobuje, že se míček při dotyku kutále a skáče.

Inteligentní výkon

Míček je navržen tak, aby měl váš domácí mazlíček čas nejen na hru, ale také na odpočinek. Díky tomu se nemusíte obávat, že se příliš unaví nebo jej hračka příliš rychle omrzí. Po spuštění funguje Wicked Ball SE 10 minut a poté přejde na půl hodiny do režimu spánku. Váš domácí mazlíček ji však může kdykoli znovu aktivovat – stačí se jí dotknout!

Chytrý design

Wicked Ball SE je vybaven gumovým krytem, ​​který je pro domácí zvířata bezpečný a mimořádně odolný. Zuby vašeho domácího mazlíčka pro ni nebudou představovat velkou hrozbu! Díky tomuto řešení navíc hračka není příliš hlučná. Díky malým rozměrům je pro vašeho domácího mazlíčka snadné míček zvednout. Hračka je vodotěsná a prachotěsná (IP65), takže ji lze používat i venku a v případě potřeby ji můžete jednoduše vyčistit.

Dlouhá životnost baterie

Zařízení je vybaveno odolnou 135 mAh baterií, takže jej můžete jednoduše nabíjet. Už nemusíte utrácet peníze na baterie pro hračky vašich domácí mazlíčky! Plně nabitý míček může vašemu domácímu mazlíčkovi poskytnout až 90 minut hraní. Nemusíte ji tedy zapojovat příliš často. Míček Wicked Ball SE můžete nabíjet pomocí přiloženého kabelu DC - bude to trvat jen přibližně hodinu.

V balení

  • Interaktivní míč Wicked Ball SE
  • Nabíjecí kabel (DC)
  • Uživatelská příručka
Značka Cheerble
Název Wicked Ball SE
Model C1221
Barva Modrá
Vhodný pro Malé a středně velké psy (do 15 kg)
Materiál Přírodní kaučuk, TPU, PC
Rozměry ∅56 mm ±1 mm
Hmotnost 104 g ±1 g
Kapacita baterie 135 mAh
Vstup 5V-1A

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.15 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: