Interaktivní hračka pro domácí zvířata Cheerble Wicked Egg (meruňková)

Značka: Cheerble
1 001 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní hračka pro domácí zvířata Cheerble Wicked Egg (meruňková).

Zabavte svého domácího mazlíčka, když jste pryč! Wicked Egg je automatická hračka s inteligentním dávkovačem krmiva. Její výkon můžete snadno přizpůsobit pomocí 3 režimů obtížnosti. Umožňuje také nahrávat krátké povely a pochvaly. Je vyrobeno z odolného a pro vašeho domácího mazlíčka bezpečného materiálu. Snadno ji také udržíte v čistotě.

3 režimy obtížnosti

Vyberte si ze 3 režimů obtížnosti a přizpůsobte činnost hračky svému domácímu mazlíčkovi! Startovací režim poskytuje 10 minut zábavy, přičemž každý dotek hračky zkracuje čas o jednu minutu. Po uplynutí času dostane váš chlupatý přítel pamlsek. Když se režim Starter stane příliš jednoduchým, přepněte na úroveň Advanced - 10minutové odpočítávání, kde každý dotek ubírá 20 sekund. Režim Expert zase způsobí, že každý dotek spustí 10sekundové odpočítávání, než váš mazlíček dostane pochoutku.

Inteligentní řešení

Speciálně navržená hračka poskytuje vašemu domácímu mazlíčkovi čas nejen na hru, ale také na odpočinek. Zařízení funguje 10 minut a poté se na dalších 30 minut přepne do režimu spánku. Váš domácí mazlíček ho může kdykoli snadno opět aktivovat – stačí jeden dotek! Navíc můžete nahrát povel k podpoře hry nebo pochvalu.

Odolná konstrukce

Interaktivní hračka je vyrobena z odolného materiálu odolného vůči poškození, který je bezpečný pro domácí zvířata. Je také vybavena barevným LED světlem, které ještě více povzbudí vašeho domácího mazlíčka ke hře. Snadno ji také udržíte v čistotě, stačí ji otřít hadříkem. Hračku Wicked Egg nabijete pomocí USB kabelu – přibližně po 50 minutách bude opět připravena k použití.

Součástí balení je

  • Interaktivní hračka Wicked Egg
  • USB kabel
  • návod k použití
Výrobce Cheerble
Model C0222
Barva Meruňková
Materiál TPU
Hmotnost 320 g
Rozměry 83 x 99 mm
Baterie Lithium-polymer
Kapacita baterie 300 mAh
Provozní teplota 0~40°C
Čas nabíjení 50 minut
Čas používání do 4 hodin

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.41 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: