Inteligentní stroj na občerstvení pro domácí zvířata s kamerou Pawbby

Značka: Pawbby
3 503 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní podavač občerstvení s kamerou - Pawbby

Neztrácejte kontakt se svým domácím mazlíčkem, ani když nejste doma. Inteligentní podavač občerstvení s kamerou od Pawbby vám umožní nejen zkontrolovat, co váš domácí mazlíček dělá, ale také dát mu příkaz nebo občerstvení na dálku! Zařízení nabízí obousměrný interkom a je vybaveno kamerou, která poskytuje vysoce kvalitní video v rozlišení 1080p. Pohodlné ovládání výrobku umožňuje aplikace Xiaomi Home.

Vysoce kvalitní obraz

Nyní můžete kdykoli zkontrolovat, co váš domácí mazlíček dělá a jak se mu daří. Krmítko má zabudovanou kameru, která dokáže poskytnout bohatě detailní video v rozlišení 1080p při frekvenci až 20 FPS. Navíc 130° širokoúhlý objektiv zaručuje větší zorné pole. Jako bonus umožňuje infračervená technologie zařízení vychutnat si čistý obraz i v noci.

Zabudovaný interkom

Vidíte, že váš domácí mazlíček dělá něco, co by neměl, například se snaží sníst sušenky, které zůstaly na stole? Nyní, ať jste kdekoli, mu můžete říct, aby to nedělal! Krmítko má zabudovaný reproduktor a mikrofon, který vám umožní kdykoli odezvat na vašeho domácího mazlíčka, zavolat ho nebo třeba mluvit s rodinnými příslušníky přítomnými v domě.

Hrajte si se svým domácím mazlíčkem na dálku

Nejste doma, ale chcete si hrát se svým domácím mazlíčkem? Nyní je to možné! Stačí zapnout aplikaci a zavolat svého domácího mazlíčka prostřednictvím podavače. Když se vaše zvířátko přiblíží, ťukněte na položku "Trick" (Podvod) a odměňte ho pochoutkou! Hrajte si se svým domácím mazlíčkem a trénujte s ním triky - to vše na dálku!

Uchovejte si ty nejcennější okamžiky

Zachytil fotoaparát podavače vaše zvířátko v nějaké rozkošné póze? Nebo se vám s její pomocí podařilo zaznamenat něco zábavného? Nedovolte, aby se taková výjimečná videa někde ztratila! Zařízení umožňuje ukládat videa na paměťovou kartu microSD, do cloudu i prostřednictvím NAS. Záznamy lze také sdílet s přáteli v reálném čase.

Jednoduché používání

Už žádné problematické a časově náročné nastavování zařízení. Podavač Pawbby se mimořádně snadno používá. Vše, co musíte udělat, je zapojit jej do zásuvky a spárovat prostřednictvím WiFi! Jeho používání vám výrazně usnadní aplikace Xiaomi Home. S její pomocí můžete například vidět náhled kamery v reálném čase a odměnit svého domácího mazlíčka pochoutkou. Budete také dostávat užitečná upozornění.

Pečlivě promyšlený design

Na horní straně zařízení se nachází speciální knoflík, pomocí kterého můžete krmítko snadno otevřít a doplnit pochoutky. Výrobek se také velmi snadno čistí. Stačí ho otřít vlhkým hadříkem a poté vysušit! Široká základna s pevným kabelem navíc poskytuje krmítku větší stabilitu - nemusíte se bát, že se převrátí!

Značka Pawbby
Název Pawbby Kamera pro psy a kamera na pochoutky
Model MG-PSM001EU
Barva Bílá
Vstup DC 5V 2A
Jmenovitý výkon 10W
Kamera 1080p HD, 130°, infračervená technologie (noční vidění)
Obousměrný zvuk Ano, zabudovaný reproduktor a mikrofon
Bezdrátové připojení IEEE Wi-Fi (802.11 b/g/n) 2,4 GHz
Typ ošetření Suché občerstvení o průměru 5-8 mm
Ukládání souborů Karta MicroSD (kapacita min. 16 GB, max. 64 GB, třída 10 nebo lepší)
Rozměry 175 x 92 x 249 mm
Hmotnost 1.2 kg
Délka kabelu 2m
Použití Xiaomi Home

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 1.993 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: