Inteligentní samočistící odpadkový koš pro kočky Catlink Pro-X Standard Version

Značka: Catlink
16 938 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní samočistící box pro kočky Catlink Pro-X Standard Version

Už nemusíte trávit čas úklidem po své kočce. Inteligentní samočistící podestýlka pro kočky Catlink Pro-X Standard Version se vyčistí sama za několik okamžiků. Nabízí až 4 režimy provozu a je naprosto bezpečný pro vašeho domácího mazlíčka. Disponuje velkou nádobou na nečistoty o objemu až 13 litrů ao čistotu se postará 3-vrstvý systém deodorizace a sterilizace. Pomocí aplikace Catlink můžete pohodlně ovládat odpadkový box na dálku, jakož i dostávat užitečná upozornění nebo mít přístup ke zprávám o zdravotním stavu vaší kočky. Zařízení Catlink se vyznačuje pečlivě promyšleným designem. Stáj mohou bez problémů používat menší i větší kočky - v hmotnostním rozsahu od 1,5 kg do 10 kg.

Až 4 režimy provozu

Přizpůsobte si provoz boxu na podestýlku svým představám. Zařízení poskytuje až 4 režimy provozu, které můžete pohodlně měnit z aplikace nebo pomocí vyhrazeného tlačítka. Manuální režim vám umožní manuálně spustit a zastavit box na smetí. Časovač vám umožní nastavit hodiny, po které chcete, aby zařízení pracovalo. Chcete, aby se box na podestýlku začal automaticky čistit po určité době poté, co jej vaše kočka použije? Vyberte režim Auto a sami se rozhodněte, po jaké době se začne čištění (1/3/5/10/30 minut). Režim Vyprázdnit umožňuje vyprázdnit nádobu na podestýlku - stačí stisknout příslušné tlačítko.

Spolehlivé čištění

Zařízení umožňuje efektivní čištění v krátké době, což v případě, že máte více koček, zajistí, že žádná z nich nebude muset příliš dlouho čekat, než na ni přijde řada. Zásobník na podestýlku využívá pokročilý filtrační systém, který účinně odděluje nečistoty. Třívrstvý inteligentní systém deodorizace a sterilizace se zase postará o příjemný zápach 24 hodin denně. Odpadní nádoba má objem až 13 litrů, takže ji můžete bez problémů vyprázdnit jen jednou za dva týdny.

Žádné obavy o bezpečnost vašeho domácího mazlíčka

Inteligentní odpadkový box Catlink Pro-X Standard Version je pro domácí zvířata naprosto bezpečný. Díky víceúrovňovému systému ochrany se nemusíte obávat, že by se vaší kočce při používání podestýlky něco stalo. Přesné senzory spolehlivě zjistí přítomnost vašeho domácího mazlíčka. Co to znamená. Pokud vaše kočka vstoupí do podestýlky během jejího čištění, její provoz se okamžitě přeruší. Navíc je podestýlka navržena tak, aby se minimalizovalo riziko jejího převrácení.

Získejte další funkce pomocí aplikace

Chcete získat přístup k ještě většímu množství funkcí? Využijte speciální aplikaci Catlink! Aplikace vám umožní pohodlně spravovat váš odpadkový koš ze chytrého telefonu nebo tabletu. Mimo jiné vám umožní zapínat a vypínat zařízení, měnit režimy a sledovat zprávy o zdravotním stavu vašeho domácího mazlíčka. Navíc je možné sdílet zařízení v aplikaci s více uživateli, takže zbytek domácnosti může také spravovat podestýlku na dálku!

Výrobce Catlink
Model CL-07
Jmenovité napětí 12V / 2A
Určené použití Kočky o hmotnosti 1,5 ~ 10 kg
Kapacita nádrže 13 l
Provozní režimy Manuální, automatický, časovač, prázdný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 27.95 kg
Délka produktu v cm: 63
Výška produktu v cm: 81
Šířka zboží v cm: 63
Celková hmotnost v gramech: 53581.5
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: