Inteligentní odstraňovač zápachu Petoneer

Značka: Petoneer
849 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
20.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní eliminátor zápachu

Zajistěte si čistší, svěžejší a zdravější vzduch s příjemnějšími vůněmi s Petoneer Smart Odor Eliminator. Je vybaven inteligentním infračerveným senzorem – okamžitě ví, kdy má jednat. Nabíjení přes micro USB nezabere moc času a je velmi pohodlné. Práce ve 2 režimech umožňuje snadné přizpůsobení zařízení vašim potřebám. Akční pole osvěžovače vzduchu je 360° – můžete si tak být jisti, že dokonale vyčistí vzduch v celé místnosti. Zbavte se bakterií a zapomeňte na nepříjemný zápach díky Petoneer!

Moderní řešení

Objevte možnosti ozonu. Proces rozkladu aktivního kyslíku neutralizuje a rozkládá molekuly zápachu, brzdí růst bakterií a udržuje vzduch čistý a svěží. Můžete se tedy rozloučit s tradičními filtry, které místo toho, aby odstraňovaly pachy, je jen maskují. Ozon vám umožní udržovat lepší kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti delší dobu. Nepříjemné pachy vycházející z kočičího záchodu zůstanou jen nepříjemnou vzpomínkou.

2 režimy provozu - inovativní větrání

Zařízení může pracovat ve 2 režimech - vyberte si ten, který vám více vyhovuje. První režim obsahuje časovač a umožňuje vypouštění ozonu v určitých intervalech. Druhý režim je založen na infračerveném senzoru. Když speciální senzor zaznamená pohyb, ozón se uvolní po 1 minutě. Speciální konstrukce nádoby navíc umožňuje rychlé uvolňování molekul aktivního kyslíku s prouděním vzduchu. Odpovídá za to třícestná ventilace. Díky tomu se mohl výrazně zvýšit provozní rozsah zařízení.

Inteligentní snímač

Zařízení je vybaveno inteligentním infračerveným senzorem, který umožňuje automatické spuštění osvěžovače vzduchu vždy, když je to nutné. Zaznamená, když váš domácí mazlíček použije box na odpadky. Proces osvěžování se tedy může spustit hned, jak se kočka postará o své potřeby a odejde. Tím se zajistí, že nepříjemný zápach bude odstraněn ještě dříve, než jej stihnete ucítit.

Výkonná baterie

Likvidátor zápachu je vybaven kvalitní lithiovou baterií o kapacitě 2200 mAh. Díky tomu vám jedno nabití umožní pracovat se zařízením až čtyři dny. Zapomeňte na zamotané kabely, o které lze snadno zakopnout. Při umístění zařízení také nemusíte být závislí na přítomnosti zásuvky. Bezdrátový provoz vám poskytne vysněnou svobodu.

Jednoduchá instalace

Zařízení je mimořádně kompaktní, takže jej můžete umístit téměř kamkoli chcete - dokonce i do kočičího záchodu. Díky magnetickému, samolepícímu připevnění je jeho instalace mimořádně jednoduchá a intuitivní. Jednoduše odstraňte ochrannou nálepku a připevněte zařízení Smart Odor Eliminator na požadované místo.

Součástí balení je

  • Petoner Smart Odor Eliminator
  • Kabel USB
  • Nálepka s kovovou deskou a pěnová nálepka
Značka Petoneer
Model AOE010
Rozměry 99.6 mm x 51,7 mm x 41,5 mm
Hmotnost 153 g
Napájení Lithiová baterie 2200 mAh
Pracovní doba 4 dny
Rozhraní Micro USB
Materiál ABS
Napájecí vstup DC 5V

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 0.19 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: