Inteligentní odstraňovač zápachu Petoneer Pro

Značka: Petoneer
609 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
19.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petoneer Smart Odor Eliminator Pro

Petoneer Smart Odor Eliminator Pro vám umožní zapomenout na nepříjemný zápach pocházející z kočičího záchodu nebo z jiných míst. Poskytuje účinnou sterilizaci a deodorizaci bez produkce zbytečných spotřebních materiálů – je tedy šetrný k životnímu prostředí a usnadňuje šetření peněz. Spárujte jej s aplikací a získejte přístup k množství užitečných informací. Zařízení je vybaveno infračerveným snímačem, který rozpozná přítomnost vašeho domácího mazlíčka. Odolná baterie zajišťuje až 4-7 dní používání zařízení, jehož kompaktní rozměry jej předurčují k mnoha aplikacím.

Efektivní výkon - široké pokrytí

Zařízení využívá aktivní oxygen a záporné ionty, které spolehlivě odstraňují zápach a zaručují důkladnou sterilizaci. Pracuje v okruhu 360°, takže pokryje celý prostor – nevynechá žádný kout ani zákoutí. Poskytuje tak čistý a svěží vzduch pro vás i vašeho domácího mazlíčka. Redukuje zápach s přesností 84,8 % a má 99,91 % míru sterilizace. Smart Odor Eliminator Pro vás překvapí svou účinností!

Dvojnásobný čistící výkon

Ozon přispívá nejen k odstranění zápachu, ale účinně si poradí také s bakteriemi, čímž zabraňuje jejich množení a vzniku infekcí. Absorbér zároveň produkuje záporné ionty. To vše pomáhá zbavit se nepříjemného zápachu a postarat se o lepší kvalitu vzduchu na vybraném místě. Vaše kočka tak může bezpečně používat záchod – riziko nepříjemných infekcí se výrazně sníží.

Účinná eliminace škodlivých látek během celého dne

Smart Odor Eliminator Pro pracuje v rovnoměrných intervalech, aby vám poskytl konzistentní a účinný výkon. Vše, co musíte udělat, je zapnout ho – o zbytek se postará sám. Zařízení se aktivuje každých 15 vteřin, aby na 15 vteřin eliminovalo zápach, bakterie a prach. Jedná se o optimální řešení, které zaručuje nepřetržité a účinné čištění.

Zjišťuje přítomnost vašeho domácího mazlíčka

Tím však jeho činnost nekončí! Zařízení je vybaveno infračervenými snímači, které se vyznačují širokým dosahem a vysokou přesností detekce. To znamená, že když vaše kočka vstoupí do záchodové mísy, pohlcovač dočasně přestane pracovat. Když váš domácí mazlíček skončí a snímače zjistí, že se vzdálí, zařízení Smart Odor Eliminator Pro se po minutě opět aktivuje a vrátí se k nepřetržitému čištění vzduchu.

Získejte pohodlný přístup k užitečným informacím

Zařízení podporuje připojení Bluetooth a můžete jej také spárovat s aplikací Petoneer. Když tak učiníte, budete mít přístup k důležitým informacím, jako je například stav baterie. Můžete také zkontrolovat, jak často vaše kočka používá záchod – přibližný počet díky infračerveným snímačům.

Malé rozměry - mnoho aplikací

Díky kompaktním rozměrům pohlcovače jej můžete úspěšně používat v malých prostorách o objemu přibližně 0,125 m3. Můžete jej jednoduše nainstalovat do boxu na podestýlku a nejen to! Dobře bude fungovat i ve skříňce na boty, pod umyvadlem, v lednici, a dokonce i v odpadkovém koši s víkem. Zkrátka je vhodný k použití všude tam, kde se mohou vyskytovat nepříjemné nebo intenzivní pachy.

Další vybavení - komfort a bezpečnost používání

Zařízení je navrženo tak, aby uživatelům poskytovalo maximální pohodlí. Zabudované LED indikátory vám poskytnou nejdůležitější informace týkající se stavu eliminátoru zápachu a jeho baterie. Inteligentní eliminátor zápachu Pro se také snadno instaluje a speciálně navržený držák na uchycení jej chrání před pádem. Zařízení má i intuitivní tlačítko, které bylo umístěno tak, aby se riziko jeho náhodného stisku snížilo na minimum.

Dlouhá doba provozu

Zařízení Smart Odor Eliminator Pro nevyžaduje žádné další baterie ani externí zdroj napájení. Zařízení je vybaveno odolnou 2600 mAh baterií. Nabíjet jej budete pomocí kabelu USB-C. Poskytuje pracovní dobu až 4-7 dní. Bojíte se, že vám pohlcovač nečekaně odmítne službu v nejméně vhodnou chvíli? Nemusíte! Když je baterie již vybitá, příslušný indikátor se rozsvítí červeně.

V krabici

  • Inteligentní odstraňovač zápachu
  • Montážní držák
  • Pěnová nálepka x2
  • Kabel USB-C na USB-A
  • QIG
Značka Petoneer
Název Smart Odor Eliminator Pro
Model SU001-T
Materiál ABS
Rozměry 83x83x33 mm
Čistá hmotnost 121g
Použitelný prostor 0.125m3
Jmenovitý výkon 0.35W
Pracovní napětí DC 3,4 V ~ 4,2 V

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 0.16 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: