Inteligentní hodinky Haylou Solar Lite (modré)

Značka: Haylou
971 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
20.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní hodinky Haylou Solar Lite (modré)

Hledáte všestranné inteligentní hodinky, které vám usnadní každodenní úkoly? Haylou Solar Lite budou výbornou volbou! Je vybaven 1,38" barevným dotykovým displejem, který vám ještě více usnadní ovládání. Umožňuje vám vybrat si až ze 100 sportovních režimů a nabízí řadu praktických funkcí, které vám pomohou starat se o vaše zdraví, včetně monitorování spánku, srdečního tepu a hladiny kyslíku v krvi Disponuje vodotěsným provedením a moderní, minimalistický design zaujme pozornost mnoha uživatelů.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/2

1.38" displej

Inteligentní hodinky jsou vybaveny velkým 1,38" barevným displejem, který vám poskytne rychlý a pohodlný přístup ke všem funkcím inteligentních hodinek. Zaručuje jasný a snadno čitelný obraz za jakýchkoli podmínek! Navíc si můžete jeho vzhled snadno přizpůsobit podle svých preferencí výběrem z více než 100 stylů ciferníku, které jsou k dispozici ve vyhrazené aplikaci, nebo nahráním vlastní fotografie.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/1

Až 100 sportovních režimů

Chcete se starat o svou kondici? Nebo chcete zlepšit svůj výkon? Ať už chcete dosáhnout cokoli, inteligentní hodinky Solar Lite vám v tom pomohou! Zařízení nabízí až 100 sportovních režimů, takže si každý najde něco vhodného pro sebe. Bude vás také informovat o spálených kaloriích, počtu kroků nebo srdeční frekvenci.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/4

Vodotěsné provedení

Nyní můžete své chytré hodinky svobodně používat v jakýchkoli podmínkách! Hodinky Haylou Solar Lite jsou vodotěsné podle normy IP68 – nezaleknou se dešťových kapek, potu ani prachu. Hodinky si už nemusíte sundávat, když si myjete ruce nebo intenzivně cvičíte v posilovně.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/3

Váš asistent zdraví

S hodinkami Haylou můžete sledovat své zdraví v reálném čase. Inteligentní hodinky nabízejí funkci menstruačního kalendáře, sledování úrovně nasycení krve kyslíkem a monitorování srdeční frekvence až 24 hodin denně. Navíc, když se zjistí, že vaše srdeční frekvence je příliš vysoká, obdržíte okamžité upozornění. Zařízení zaznamenává také údaje o vašem spánku a pomůže vám relaxovat pomocí dechových cvičení.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/8

Až 20 dní provozu

Nemusíte se obávat, že budete muset své chytré hodinky často nabíjet! Za dlouhou dobu provozu zařízení je zodpovědná výkonná baterie s kapacitou 240 mAh. Plně nabitý dokáže při základním používání fungovat až 20 dní a při každodenním používání až 10 dní.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/6

Více možností

Využijte plného potenciálu inteligentních hodinek a usnadněte si každodenní život. Haylou Solar Lite vás okamžitě upozorní na všechny příchozí zprávy. Stačí, když ho spárujete se svým chytrým telefonem! Inteligentní hodinky můžete používat také pro pohodlnou správu hudebního přehrávače nebo pro kontrolu předpovědi počasí.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/7

Součástí balení je stránka

  • inteligentní hodinky
  • magnetický nabíjecí kabel
  • uživatelská příručka
Výrobce Haylou
Název Solar Lite
Rozměry 46 x 46 x 9,9 mm
Displej 1.38"
Rozlišení 240 x 240
Verze Bluetooth 5.3
Kapacita baterie 240 mAh
Provozní čas Až 10 dní při běžném používání (zapnuto 24hodinové monitorování srdeční frekvence)
Vstup 5 V 500 mA
Stupeň ochrany IP68
Provozní teplota -10 °C ~ 60 °C
Použití Haylou Fun
Kompatibilita Android 6.0 a vyšší
iOS9.0 a vyšší

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart hodinky
Hmotnost: 0.13 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: