Inteligentní hodinky Haylou RS3

Značka: Haylou
1 319 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní hodinky Haylou RS3

Haylou RS3 je užitečná pomůcka pro každého, kdo oceňuje praktičnost a modernost. Inteligentní hodinky se pohodlně nosí a mají vysokou úroveň vodotěsnosti, takže je můžete používat i během intenzivního tréninku. Funkce měření kyslíku v krvi, nepřetržité monitorování srdečního tepu a spánku vám umožní kontrolovat své zdraví. Široký výběr sportovních režimů zvýší efektivitu vašich tréninků a GPS od společnosti Sony vám pomůže dosáhnout cíle. Dlouhá výdrž baterie vám umožní používat zařízení až 21 dní na jedno nabití.

Měří obsah kyslíku v krvi

Nasycení krve je klíčovým ukazatelem vašeho zdraví. S přístrojem Haylou RS3 máte vždy aktuální informace a můžete včas reagovat na alarmující příznaky. Lidé, kteří by si měli monitorovat hladinu SpO₂, jsou zejména studenti a kancelářští pracovníci. Dlouhodobé používání mozku s vysokou intenzitou může vést k hypoxii, proto je nutné neustálé monitorování. K nedostatečnému množství kyslíku v krvi může přispět i fyzická námaha, například intenzivní trénink. Lidé, kteří trpí spánkovým apnoe, by si měli kontrolovat obsah kyslíku v krvi, neboť nedostatek kyslíku ovlivňuje i špatnou kvalitu spánku.

24-hodinové monitorování zdraví

Díky přesnému snímači a inteligentním algoritmům dokážou inteligentní hodinky sledovat vaše zdraví 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zařízení zobrazuje nejdůležitější informace o vaší srdeční frekvenci, shromažďuje také údaje o množství a fázích vašeho spánku. Kromě toho vám RS3 připomene, abyste změnili polohu, pokud příliš dlouho sedíte. Kromě toho gadget hlásí vzdálenost a počet spálených kalorií, takže můžete vidět svůj pokrok.

Přesné GPS od společnosti Sony

Zařízení je vybaveno kvalitním systémem GPS Sony, který přesně sleduje pohyb a dokáže nepřetržitě pracovat 21 hodin. S hodinkami Haylou RS3 už nemusíte sahat po telefonu, abyste se navigovali. Nyní máte tuto praktickou funkci na dosah ruky.

na výběr máte 14 sportovních režimů

Jóga, veslování nebo nebodaj plavání? Tyto a další sportovní režimy jsou k dispozici v zařízení Haylou RS3. Inteligentní hodinky budou sloužit jako váš osobní trenér a budou vám poskytovat důležité informace o vašich trénincích. Zařízení vás informuje o počtu spálených kalorií, srdeční frekvenci, vzdálenosti, dokonce rozpozná váš plavecký styl. S RS3 budou vaše tréninky efektivnější a dosáhnete požadovaných výsledků.

Vodotěsný

Nyní můžete bez obav trénovat se chytrými hodinkami na zápěstí. Hodinky Haylou RS3 mají vysokou odolnost vůči vodě 5ATM. To znamená, že může bezpečně zůstat pod vodou v hloubce 50 m po dobu 10 min. To znamená, že můžete volně běhat v dešti, nepoškodí jej ani kapky vody při mytí rukou.

Až 21 dní na jedno nabití

Lithiová baterie s kapacitou 230 mAh poskytuje při používání zařízení v základním režimu až 21 dní na jedno nabití. Při zapnutí funkcí, jako je GPS, monitorování spánku a srdečního tepu atp. zařízení vydrží 12 dní. Vyhnete se tak příliš častému nabíjení baterie.

Co dalšího nabízí zařízení Haylou RS3?

Po připojení chytrého telefonu k chytrým hodinkám prostřednictvím rozhraní Bluetooth máte přístup k oznámením z aplikací, například ke zprávám nebo příchozím hovorům. Pomocí RS3 můžete také zkontrolovat předpověď počasí, ovládat hudbu nebo dokonce najít telefon, pokud si nemůžete vzpomenout, kam jste jej položili.

Moderní design

Inteligentní hodinky Haylou dokonale spojují estetiku s technologií, čehož výsledkem je jednoduchý, ale elegantní design. Obrazovka 1,2palcového displeje AMOLED poskytuje snadno čitelný obraz, zatímco hliníkový rám je odolný vůči poškození. Silikonový řemínek je šetrný k pokožce, takže nezpůsobuje podráždění. Ovládání zařízení usnadňují 2 tlačítka na pravé straně. Hodinky Haylou RS3 mají také široký výběr ciferníků, které si nastavíte prostřednictvím aplikace. To vám umožní přizpůsobit vzhled chytrých hodinek dle vašeho vkusu.

Značka Haylou
Název Haylou RS3
Model LS04
Rozměry 50.5 x 43,4 x 12,5 mm
Šířka řemínku 22 mm
Hmotnost 46g
Obrazovka displeje 1.2" AMOLED
Rozlišení 390 x 390
Verze Bluetooth 5.0
Senzory monitor srdečního tepu, zrychlení, Sony GPS
Kapacita baterie 230 mAh
Pracovní doba přibližně 12 dní (24hodinové monitorování srdeční frekvence)
Požadavky na systém Android 6.0 nebo novější, iOS 11.0 nebo novější
Úroveň vodotěsnosti 5ATM
Pracovní teplota 0 °C ~ 45 °C
Aplikace Haylou Fun
Sportovní režimy Jogging, Rychlá chůze, Jízdní kola, Lezení, Spinning, Jóga, Halový běh, Integrovaný trénink, Gymnastika, Basketbal, Fotbal, Veslování, Plavání v otevřené vodě, Plavecký bazén

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart hodinky
Hmotnost: 0.151 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: