Inteligentní dávkovač krmiva Petoneer Nutri

Značka: Petoneer
2 555 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkovač krmiva Petoneer Nutri

Nakrmte svého psa nebo kočku a zajistěte jim zdravé stravovací návyky. Díky kapacitě 3,7 l dostane váš domácí mazlíček vždy včas správnou porci krmiva. Zařízení lze ovládat pomocí aplikace. Díky upozorněním o malém množství zbývajícího krmiva nikdy nezapomenete doplnit krmivo pro vašeho domácího mazlíčka. Skrytý slot Power Bank umožňuje, aby zařízení fungovalo dlouhou dobu, aniž by bylo připojeno k trvalému zdroji napájení.

Inteligentní krmení

Speciální, k tomu určená aplikace umožňuje naprogramovat čas krmení i počet porcí. Takto se můžete jednoduše postarat o zdravé stravovací návyky svého domácího mazlíčka - zabránit jeho přejídání a zajistit, aby nebyl hladový. Vytvořte správný plán krmení pro svého domácího mazlíčka a ujistěte se, že nemá ani nadváhu, ani podváhu, jen několika klepnutími!

Úplná kontrola

Nyní můžete vidět historii krmení svého domácího mazlíčka. Krmte ho vyváženou stravou a dostávejte z aplikace upozornění, když váš pes nebo kočka sní svou porci. A samozřejmě, pokud to uznáte za vhodné, můžete svému domácímu mazlíčkovi podávat krmivo i mimo dobu jeho pravidelného krmení. Obáváte se, že zapomenete svému domácímu mazlíčkovi doplnit krmivo? Nemusíte! Připomenou vám to speciální upozornění odeslaná do telefonu.

Hlasové ovládání pomocí Alexa

Hledáte další možnosti dálkového ovládání vašeho podavače? Petoneer Nutri bude pro vás ideální. Zařízení je kompatibilní s asistentem Amazon Alexa, takže jej můžete ovládat hlasovými příkazy. Nyní můžete krmit své domácí mazlíčky vyslovením jednoduché věty, například "požádej Petoneer, aby nakrmil mé štěně 1 porcí krmiva na Nutri". Život by měl být jednoduchý – zaslouží si to i váš chlupatý mazlíček!

Chytrý design

Díky dvěma soupravám zabudovaných inteligentních snímačů vám zařízení Nutri dokáže efektivně poskytovat informace o tom, kolik krmiva zbývá a zda nechybí. Nemáte po ruce chytrý telefon, abyste dostali upozornění na dojíždějící krmivo? Žádný strach! LED indikátory vás také informují o tom, kdy je potřeba doplnit zásoby. Zásobník je zároveň navržen tak, aby se v něm nezachycovaly malé částečky potravin. Redukce a nízká rychlost také zajišťují, že ke krmení je vždy k dispozici správná energie. Obrácení otáčení rotoru je ideální v případě zablokování.

Krmení stisknutím tlačítka

I bez telefonu můžete pohodlně krmit svého domácího mazlíčka. Pro použití možnosti manuálního krmení stačí stisknout tlačítko. Bojíte se, že váš domácí mazlíček omylem zmáčkne tlačítko a sní porci navíc? Nemusíte! Použijte možnost deaktivace, která je k dispozici v aplikaci, a více se nemusíte obávat.

Obrovská kapacita a snadné čištění

Po naplnění se do nádoby Nutri vejde dostatek krmiva pro krmení malých psů a koček na několik dní. Umožňuje to velká kapacita krmítka 3,7l. Odnímatelná nádoba a jednoduchý design navíc usnadňují i ​​udržování zařízení v čistotě. Péče o vaši chlupatou rodinku ještě nikdy nebyla tak jednoduchá!

Prostor pro powerbanku

Neviditelný slot na zadní straně jednotky umožňuje vložit powerbanku, která může sloužit jako záložní baterie v případě výpadku proudu. Už nejste omezeni na běžné napájení ze sítě - Petoneer Nutri vám dává svobodu volby a záruku spolehlivého provozu iv případě výpadku proudu.

Kompatibilní s TUYA

Dávkovač krmiva Petoneer Nutri funguje na platformě TUYA. To znamená, že je kompatibilní s ostatními výrobky, které používají systém TuyaSmart. Aby vám aplikace Petoneer poskytla co nejlepší uživatelský zážitek, je postavena na protokolu Tuya. Díky tomu je mimořádně intuitivní, snadno použitelná a zároveň funkční a poskytuje vám celou řadu dalších možností.

V balení

  • Podavač Petoneer Nutri
  • Napájecí kabel USB
  • USB nabíječka
  • Miska
Značka Petoneer
Model FDW010
Rozměry 230 x 246 x 352 mm
Hmotnost 2 kg
Napájení DC 5V/1A
Kapacita 3.7 L
Minimální část Přibližně 10 g
Připojení Wi-Fi
Dosah 30 m
Aplikace Petoneer

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače, misky na krmivo
Hmotnost: 4.524 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: