Inteligentní dávkovač krmiva Petoneer Nutri Mini

Značka: Petoneer
2 066 Kč
Neznámá
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní dávkovač krmiva Petoneer Nutri Mini

Petoneer Nutri Mini je inteligentní dávkovač krmiva určený pro kočky a malé psy. Je navržen tak, aby krmivo v něm uložené zůstalo dlouho čerstvé. Nastavte rozvrh krmení nebo dávejte svým domácím mazlíčkům krmivo na dálku - pomocí aplikace. Kapacita 2,6 l postačuje k tomu, aby vašemu domácímu mazlíčkovi poskytla jídlo až na 2 týdny. Takže můžete bez obav vyrazit na krátký výlet, zůstat déle v práci nebo jít na celonoční párty – vašemu domácímu mazlíčkovi jídlo nedojde!

Postarejte se o správnou výživu svého domácího mazlíčka

Jen málokteré domácí zvíře si dokáže odepřít chutnou pochoutku. Chamtivost však nejčastěji vede k nadváze a zdravotním problémům domácích zvířat. Abyste tomu předešli, naplánujte si optimální rozvrh krmení pomocí aplikace Petoneer. Zajistíte tak, že váš domácí mazlíček nebude ani hladový, ani přejedený!

Dálkové ovládání pomocí aplikace

Aplikace vám poskytuje ještě více možností. Umožňuje pohodlné dálkové ovládání dávkovače odkudkoli na světě. S její pomocí můžete nejen plánovat rozvrh jídel, ale například i dát svému domácímu mazlíčkovi porci navíc. Jediným dotekem můžete svého domácího mazlíčka odměnit lahodnou pochoutkou!

Nemusíte se obávat zablokování dávkovače

Dávkovač je navržen tak, aby minimalizoval riziko zablokování. Výkonný motor a správně namontované oběžné kolo jsou odolné vůči poškození a zabraňují ucpání dávkovače. Mechanismus Nutri Mini se také extrémně málo opotřebovává. Pokud však nějakým způsobem dojde k zablokování dávkovače, v aplikaci obdržíte okamžité upozornění a získáte možnost okamžitě reagovat. Vaši domácí mazlíčci budou mít vždy přístup k chutnému krmivu!

Vystačí až na 2 týdny krmení

Dávkovač má objem 2,6 l, což vám umožní naplnit jej přibližně 1,2 kg krmiva. To stačí k pravidelnému krmení vašeho domácího mazlíčka přibližně na 10 až 15 dní. Nemusíte se obávat, že zapomenete dávkovač doplnit. Je vybaven inteligentními senzory, které zjišťují, kolik krmiva zbývá. Když ho zůstane velmi málo, rozsvítí se červená kontrolka LED. V aplikaci se vám také zobrazí příslušné upozornění.

Možnost nouzového napájení

Zařízení se napájí pomocí kabelu USB-C. Můžete do něj také vložit 4 baterie LR14, které zajistí nouzový zdroj napájení v případě výpadku proudu. Nemusíte se obávat, že váš domácí mazlíček nedostane potravu v důsledku nepředvídaných okolností. Petoneer Nutri Mini ho nikdy nezklame. Poznámka: baterie nejsou součástí balení - zakupte si je prosím samostatně.

Snadno se čistí a je bezpečný pro domácí zvířata

Modulární konstrukce Nutri Mini znamená, že nebudete mít problém ani s jejím čištěním. Při opětovném sestavení dávkovače se nemusíte obávat ani o jeho stabilitu – všechny prvky budou pevně přichyceny na správných místech. Miska a nádoba na potraviny jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro použití s ​​potravinami. Dóza Nutri Mini je proto šetrná ke zdraví vašich domácích mazlíčků.

Vždy čerstvé krmivo

Obáváte se, že krmivo ponechané v nádobě delší dobu ztratí svou čerstvost? Nemusíte! Kvalitní 360° silikonové těsnění účinně blokuje proudění vzduchu a výrazně zpomaluje proces oxidace potravin. Navíc je Nutri Mini vybavena i vysoušedlem, které zabraňuje hromadění vlhkosti a kažení potravin. Váš domácí mazlíček si tak může vždy vychutnat zdravé a čerstvé krmivo.

Pečlivě promyšlený design

Speciální blokovací mechanismus minimalizuje riziko náhodného otevření víka dávkovače. Můžete si tak být jisti, že váš domácí mazlíček pochoutky neukradne. Navíc praktické protiskluzové podložky zabraňují sklouznutí dávkovače. Váš domácí mazlíček tak může pohodlně konzumovat své krmivo. Dokonale promyšlený design dávkovače Nutri Mini zaručuje pohodlí vám i vašemu domácímu mazlíčkovi!

Součástí balení je

  • Krmítko
  • Miska
  • Kabel USB-C (1,2 m)
  • Vysoušedlo
Značka Petoneer
Název Petoneer Mini Feeder
Model FDW040
Vstup DC 5V 1A
Kapacita 2.6l
Připojení Wi-Fi
Dosah Až 30 m
Rozměry 191x191x315 mm
Čistá hmotnost Přibližně 1,55 kg
Materiál ABS
Vhodné pro Kočky a malé psy

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače, misky na krmivo
Hmotnost: 3.124 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: