Inteligentní čistička vzduchu s Wi-Fi Meross MAP100 (HomeKit)

Značka: Meross
2 945 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní čistička vzduchu Meross MAP100HK (HomeKit)

Víte, kolik škodlivých chemikálií a mikroorganismů se může vznášet ve vzduchu? S čističkou Meross MAP100 se jich můžete účinně zbavit! Díky 3-stupňové filtraci si zařízení dokonale poradí například s prachem, vlasy a pylem. Pracuje mimořádně ticho a je ideální pro místnosti o rozloze do 19 m2. Můžete ji ovládat na dálku - pomocí aplikace nebo hlasových příkazů. Výrobek je mimo jiné kompatibilní s Apple HomeKit a Samsung SmartThings.

Účinná 3-stupňová filtrace

Díky čemuž dokáže čistička tak účinně zlepšit kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti? Zařízení nabízí 3-stupňovou filtraci. Nejprve se izolují větší nečistoty, jako jsou vlasy a prach. Potom filtr HEPA H13 zachytí až 99,97 % jemných částic, čímž se eliminuje kouř, pyl a znečištění. Nakonec filtr s aktivním uhlím redukuje zápach, těkavé organické látky a jiné nebezpečné látky. Díky tomu se můžete těšit z vynikající kvality vzduchu v interiéru!

Jednoduché používání

Čistička byla navržena tak, aby se vám co nejvíce usnadnilo její používání. Pohodlný přístup k jejím základním funkcím zajišťuje 1 tlačítko. Tímto tlačítkem můžete zařízení nejen zapnout a vypnout, ale také vybrat jednu z dostupných rychlostí. Několika klepnutími můžete přizpůsobit provoz čističky svým potřebám - jak je to jednoduché! V případě potřeby můžete také rychle obnovit výrobní nastavení výrobku.

Využívejte výhod dálkového ovládání

Nyní můžete čističku pohodlně ovládat ze svého chytrého telefonu. Aplikace Meross umožňuje nejen jeho dálkové zapínání a vypínání, ale například také vytváření pracovních plánů pro něj. Zařízení tak můžete jednoduše přimět, aby se staralo o kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti, když odcházíte do kanceláře. Chcete víc? Čistička je kompatibilní se službami Siri, Google Assistant a Amazon Alexa. Můžete ji tedy pohodlně ovládat hlasem – stačí zadat správný příkaz!

Spolehlivé čištění vzduchu v celé místnosti

Kuchyně, obývací pokoj nebo nebodaj ložnice? Sami se rozhodněte, kde chcete, aby čistička pracovala. Zařízení je ideální pro místnosti o rozloze do přibližně 19 m2. Díky 360° výstupu dokáže účinně vyčistit vzduch v každém koutě místnosti. Výrobek vyniká i působivou účinností - jeho hodnota CADR je 160 m3/h. Jednoduše jej umístíte do vybrané místnosti a přeměníte ji na bezpečné, zdraví prospěšné místo!

Překvapivě tichý

Spěte klidně, zatímco se čistička značky Meross postará o vynikající kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Nemusíte se obávat nepříjemného hluku, který by rušil váš odpočinek! Zařízení pracuje překvapivě tiše – v režimu spánku jeho hladina hluku nepřesahuje 24 dB a v režimu High je to přibližně 48 dB. Pro srovnání, v každodenním vnějším prostředí se tato hodnota pohybuje kolem 70 dB a více. Při používání zařízení MAP100 se tedy nemusíte obávat nepříjemného hluku.

V balení

  • Inteligentní čistička vzduchu
  • Uživatelská příručka
  • Napájecí adaptér
  • 3-stupňový filtr HEPA H13
Značka Meross
Model MAP100HK
Verze EU
Rozměry 180 x 180 x 390 mm
Hmotnost 2.3 kg
CADR 160m3/h
Doporučená plocha místnosti Do cca 19 m2
Příkon DC 12V 2A
Úroveň hlasitosti 24-48 dB
LED 4x indikátor rychlosti ventilátoru
Délka kabelu adaptéru 1.5m
Bezdrátový standard IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz
Certifikace CE, FCC, WEEE
Systémové požadavky iOS 13.0 nebo novější, Android 4.1 nebo novější, stávající připojení Wi-Fi
Provozní teplota 0 °C - 40 °C
Teplota skladování -40°C-70°C
Provozní vlhkost 10%-90% (bez kondenzace)
Skladovací vlhkost 5-90 % (bez kondenzace)
Použití Meross
Kompatibilita Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Hmotnost: 4.782 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: