Inteligentní automatický vysavač na krmivo pro domácí zvířata Pawbby

Značka: Pawbby
2 945 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní kontejner pro skladování krmiva pro domácí zvířata Pawbby auto-vac

Chcete, aby krmivo pro vašeho domácího mazlíčka zůstalo co nejdéle čerstvé a bezpečné pro jeho zdraví? Inteligentní vakuová nádoba od Pawbby vám s tím pomůže! Výrobek vám umožní skladovat krmivo v optimálních podmínkách a chránit jej před vlhkostí a bakteriemi. Prostřednictvím aplikace můžete také kontrolovat převládající teplotu a úroveň vlhkosti v jejím nitru. Nádoba se zároveň velmi snadno používá ak její výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály.

Čerstvé potraviny po delší dobu

Víte, proč se někdy potraviny rychle kazí? Vlivuje na to vlhkost přítomná ve vzduchu, která urychluje růst bakterií nebo plísní. Vakuové skladování vám pomůže vyhnout se podobným problémům a udržet potraviny déle čerstvé! Nádoba Pawbby vám umožní skladovat krmivo pro domácí zvířata při optimální teplotě a vlhkosti. Takto si můžete být jisti, že váš domácí mazlíček dostává jen zdravé krmivo!

Držte ruku na pulze pomocí aplikace

Nyní můžete snadno kontrolovat teplotu a úroveň vlhkosti v nádobě. Stačí použít k tomu určenou aplikaci! Také vám sdělí, jaká je aktuální úroveň nabití vakuového modulu. Získáte také přístup k přehledným grafům zobrazujícím historii měření. A co víc, pokud jsou podmínky v nádobě neobvyklé, okamžitě obdržíte příslušné upozornění.

Pohodlné a bezpečné používání

Výrobek se vyznačuje kapacitou až 9 litrů – to znamená, že jej nemusíte plnit příliš často. Zařízení se také velmi snadno používá. K vytvoření podtlaku stačí stisknout jediné tlačítko! Další výhodou je rukojeť, která usnadňuje přenášení nádoby, a noční režim DND, takže můžete klidně spát. Za zmínku stojí i dlouhá provozní doba vysávacího modulu – stačí jej nabíjet přibližně 6krát ročně. A co víc, kartónovou krabici po zařízení lze snadno přeměnit na domeček pro kočky!

Značka Pawbby
Název Pawbby Smart Auto-Vac nádoba na krmivo pro domácí zvířata
Model MG-PGB001A-GL
Vstup 5V - 1A
Jmenovitý výkon 2.5W
Kapacita 9l
Rozměry 238 x 238 x 266 mm
Hmotnost 1.56 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Hmotnost: 5.113 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: