Dr.Protect Žlučník tobolky 30 kps

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
349 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení

Unikátní produkt pro Vaše trávení na našem trhu!

Vybrali Vám žlučník?
Máte problém s trávením?
Trpíte zácpou nebo průjmem?
Bolí Vás žaludek po vydatnějším jídle?
Nafukuje Vás, máte křeče v břiše?

Doplňte tělu žlučové kyseliny před každým jídlem a Vaše trávicí potíže zmizí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Protect je vhodný zejména pro lidi s vyoperována žlučníkem, obsahuje přírodní žlučové kyseliny rozpouštějící se ve střevech na podporu trávení.

Jste po operaci žlučníku? Víte, že dobrému trávení vděčíme dokonale vyvážené spolupráci játrech, žlučníku, dvanácterníku a slinivky? A co se děje v těle pokud už žlučník nemáte?

Pokud vylučování žluči, čili vyprazdňování žlučníku není dostatečné, tak ani rozklad tuků a ani trávení nejsou ideální. Nadýmání, bolesti břicha, hlučné střeva, pocit tíhy, průjmy či zácpy, to jsou jen některé příznaky špatného trávení.

Jak funguje tělo bez žlučníku?
Žlučník funguje jako zásobárna žluči, která se tvoří v játrech. Pokud sníte potravu s vyšším obsahem tuků, dostane signál k vyloučení většího množství žluči na hladké zpracování přijaté potravy. Po operaci žlučníku (chybějící žlučník nedokáže zadržovat žluč) žluč vytéká do dvanáctníku nepřetržitě a tak po snědení tučného jídla se žluč nevyloučí dostatečně a vzniká tak nevyvážené trávení. Tuky se začnou rozkládat až pomocí mikroflóry v tlustém střevě, což způsobuje množství plynů, nadýmání, průjmy, bolesti ...

Naštěstí těmto problémům se dá předejít přidáváním žlučových kyselin do těla před jídlem, aby se tak zajistilo dobré natrávení potravy.

Co nevíte o žlučových kyselinách?
Žlučové kyseliny, vznikají činností jater, kromě úlohy při zpracování a trávení tuků, jsou důležitým nástrojem detoxikace. Nemají jen pomocnou funkci při trávení, ale velmi důležitou roli hrají při udržování imunitního systému. Tento úkol se jmenuje fyzikálněchemické obranné schopnosti, když žlučové kyseliny při likvidaci plísní a bakterií neutralizují vzniklé jedovaté endotoxiny.

Syntézu žlučových kyselin má na starosti játra. Zde se cholesterol mění na žlučové kyseliny. V tomto procesu je důležitý vitamin C, který stimuluje enzymy v játrech, které mění cholesterol na žlučové kyseliny. Pokud syntéza v játrech není dostatečná způsobuje usazování cholesterolu na cévní stěny a vytváření žlučových kameňov.Vylučovanie cholesterolu se realizuje právě prostřednictvím žlučových kyselin, jejichž nedostatek může být zdrojem různých závažných onemocnění:

  • nedostatečným trávením
  • zvýšeným cholesterolem
  • nafukováním po jídle
  • pálením žáhy (reflux)
  • průjmy, zácpy a celková nepohoda po konzumaci potravy
  • kožní problémy (ekzémy, psoriáza a jiné)

Po operaci žlučníku je skladovací funkce žlučníku zrušena. Žlučové šťávy nepřetržitě odtékají do dvanáctníku a tak při zvýšené potřebě žluči (potrava s vyšším obsahem tuku) tělo nemá dostatek zásob v důsledku chybějícího žlučníku. Tuky zůstanou částečně strávené a později střevní flóra tlustého střeva jejich rozkládá za vzniku plynů a způsobila tím nafouknutí břicha případně i průjem. Nedostatek žluči v důsledku chybějícího žlučníku je možné příznivě ovlivnit přidáním žlučových kyselin. Žlučové kyseliny obsahuje přípravek Dr. Protect.

Ze starších studií víme, že dobré trávení má přímý dopad na zdraví a délku života a na základě poznatků předpokládáme, že žlučové kyseliny dávají možnost k překonání obtíží objevujících se ve stáří. Dávají naději na zdravý život ve stáří. Naším posláním je s přírodními žlučovými kyselinami dosáhnout podporu trávení a zlepšení tak kvality Vašeho života.

Až 150 mg žlučových kyselin v 1 kapsli (rozpouštějící se ve střevech) naleznete v produktu Dr. Protect. Jestliže užijete 1 kapsli Dr. Protect před hlavním jídlem, zabezpečíte tak tělu dostatek žlučových kyselin na dobré strávení potravy a při pravidelném užívání si obnovíte dobré trávení.

Dávkování: 1 kapsle ráno, 1 kapsle v poledne a 1 kapsle večer těsně před hlavními jídly (snídaně-oběd-večeře). Maximálně 6 kapslí denně.

Upozornění: Přípravek neužívejte při akutním žlučníkových záchvatu, při žloutence z ucpaných žlučových cest (biliární obstrukce) a během těhotenství a kojení. V prvních dnech užívání může způsobit mírnou průjem, nauzeu. Nedoporučuje se užívat s přípravky působícími na žlučník. Výrobek není vhodný pro děti. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout! Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Obsah balení: 30 kapslí / 12 g.

Vyrobeno v Maďarsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.