Dr.Protect Zelená káva s vanilkou

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
101 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
13.5.2024
Možnosti doručení

Rozpustný cereální kávovinový nápoj se Zelenou kávou a chutí voňavé Vanilky.

Osvěží, nakopne, navodí pocit pohody. Vhodný na každodenní konzumaci.

Podporuje snižování váhy, příznivě působí na činnost jater, srdce a hladinu cukru v krvi, slouží jako výborná náhrada kávy. Obsahuje 3 g. kávy Arabica.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pití kávy patří ke každodennímu rituálu, k chvilkám pohody a uvolnění. Pít, či nepít kávu? Je to otázka! Názory se sice různí, ale převažují ty, které kávě připisují pozitivní účinky na naše zdraví.

Zelená káva Dr.Protect je rozpustný cereální kávovinový nápoj se Zelenou kávou a vanilky. Je to lahodný a zdraví prospěšný nápoj, který slouží jako výborná náhrada klasické kávy a je vhodný i pro dlouhodobou konzumaci. Vyroben je z kvalitních surovin - z ječmene, žita a čekanky s přirozeným obsahem inulinu (min. 35%).

Káva obsahuje více než 200 různých složek s pozitivním vlivem na organismus, a z nich především antioxidanty. Jejich velkou část tvoří polyfenoly, což je významná skupina antioxidačních látek (najdeme je i v zeleném čaji, či červeném víně). Podle odborníků má káva Arabica silnější antioxidační potenciál než běžné druhy kávy, např. Robusta. Dalo by se říci, že je to nejzdravější káva. Zároveň vyniká intenzivnější chutí a aroma. Pražením se však ztrácejí mnohé aktivní látky v kávě obsažené, zejména kyselina chlorogenová. Tím, že tato Zelená káva obsahuje extrakt z nepražených zrn, zachovává si vlastnosti její aktivních složek až s 45% podílem kyseliny chlorogenové. Ta mě vynikající účinky na organismus, přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Káva (coffea arabica L.) má močopudné účinky, podporuje detoxikaci a činnost ledvin a jater a přispívá k psychické a fyzické pohodě.

Čekanka obecná (Cichorium intybus):

  • napomáhá při regulaci hmotnosti
  • příznivě působí na činnost jater
  • podporuje zdraví kostí a kloubů
  • příznivě působí na činnost srdce a normální hladinu cukru v krvi
  • podporuje trávení a napomáhá udržovat pravidelné vyprazdňování
  • podporuje vylučování moči

Vanilka pravá je jediná z 20 000 druhů orchidejí, která produkuje jedlé plody. Vanilkový lusk je vlastně plod orchideje, obsahuje miliony malých černých semen, které výraznou měrou přispívají k lahodné chuti vanilky. Jak voňavé koření se vanilka používala už v dávné historii Aztéky, aztécký vladař Montezuma II připravil speciální kakaový nápoj s příchutí vanilky jako poctu pro španělského "dobyvatele" Hernán Cortés v 15.století. Kromě příjemné aroma byly vanilce připisovány různé blahodárné účinky, od celkové vzpruhy po její pozitivní vliv na srdce. Vanilka se přidávala zejména do sladkých jídel či nápojů. Její chuť všichni milujeme.

Způsob přípravy: 1-2 kávové lžičky směsi nasypeme do šálku a zalijeme horkou, nikoli vařící vodou.

Dávkování: 1 šálek připravena podle návodu nejvíce 4x za den.

Složení: sušený extrakt z praženého ječmene, pražené žita a pražené čekanky, extrakt ze zelené kávy 3 g, (coffea arabica L. s obsahem kyseliny chlorogenové 45%), Vanilková příchuť.

Výrobek obsahuje lepek.

Obsah balení: 100 g

Skladovat v suchu při teplotě do 25 ˚C, mimo dosah malých dětí.

Vyrobeno v EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potraviny a nápoje
EAN: 8586023440181
SKU: DRP-ZELENA-VAN-100G

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.