Dr.Protect Zdravá káva bez Kofeinu 200g

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
202 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
9.8.2024
Možnosti doručení

Spojili jsme se s nejlepší Slovensku nezávislou priažiarňou, která učí Slovensko pít lepší kávu. Ve spolupráci se Zlatým zrnkem jsme pro vás připravili jedinečnou Zdravou kávu (100% brazilská arabica) bez kofeinu, která má vyvážené chutě typické pro brazilské kávy a její chuť je k nerozeznání od kofeinových káv.

Dr.Protect Zdravá káva je 100% brazilská arabica odstraňování kofeinu švýcarským vodním procesem, díky kterému může být tato káva certifikována jako organická. Podíl kofeinu je minimální, odstraňování kofeinu se sníží o 90-99%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původ: Zdravá káva je směs 100% arabica z Brazílie.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Zdravou kávu jsme napražili podle doporučení italského pražírny přímo u výrobce bezkofeinové kávy a výsledek byl neuvěřitelný, je k nerozeznání od kofeinové a zároveň je zdravá na rozdíl od jiných bezkofeinovou káv které odkofeínovávajú chemicky. Název Zdravá káva jsme zvolili nakolik je možné její vypít více než kofeinových káv a tím přijímat více pozitivních účinků, které kvalitní káva nabízí.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Tato káva vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené - nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců).

Chuťový profil:

Ovocnost: ●○○

Vyváženost: ●●○

Hořkost: ●○○

 

Aroma: ●○○

Intenzita: ●○○

Dochuť: ●○○

 

Kofeín: ○○○

Doplňkové parametry

Kategorie: Potraviny a nápoje
EAN: 8586023440310
SKU: DRP-KAVA-BEZKOF-200G

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.