Dr.Protect Spirulina tobolky 100 kps

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
334 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2022
Možnosti doručení

Dr.Protect Spirulina je modrozelená řasa, které se daří pouze v extrémně čistých a silně alkalických vodách. Je nabitá slunečním svitem a živinami z čisté vody. Obsahuje úžasné seskupení živin včetně chlorofylu, bílkoviny, vitamínů, minerálů, stopových prvků, esenciálních mastných kyselin, nukleových kyselin (RNA a DNA), polysacharidů a obrovské spektrum antioxidantů, betakaroten, kyselinu listovou a velký obsah vitaminu B12, kyselinu Gamma-linolenové (GLA ).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Název "spirulina" pochází ze spirálovité charakteristiky této superpotraviny - tvoří spirálové šroubovité mikroskopické vlákna, které jsou menší, než dokáže lidské oko rozpoznat. Její zelená barva pochází z chlorofylu a modrá barva z exotického pigmentu -fykocyanín. Proslavila se poté, co byla úspěšně použita v NASA jako doplněk stravy pro astronauty na kosmických misích. Spirulina je také vynikající jako doplněk stravy pro sportovce. Má lehkou stravitelnost a vstřebávání.
Je bohatým zdrojem bílkovin, které jsou 5x lépe stravitelné než protein z masa či sóji. Obsah beta-karotenu je 10 x vyšší než v karotce. Železo v 10 g spiruliny je srovnatelné s obsahem železa v 450g špenátu.

Balení:
100 kapslí

Užívání:
Užívejte 2 kapsle denně s dostatečným množstvím vody.

Složení:
400 mg Spirulina platensis (prášek), Želatina 80 mg, Oxid titaničitý 1,92 mg, čištěná voda 14 mg. 1 kapsle obsahuje: 400 mg Spirulina platensis (prášek)

Proč užívat Spirulinu:

  • pomáhá kontrolovat tělesnou hmostnost snížením pocitu hladu / zvýšením pocitu sytosti
  • podporuje obranyschopnost organismu - imunitní systém
  • pomáhá při únavě
  • pomáhá podporovat zvýšení vitality / energie
  • podporuje normální hladinu cukru v krvi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.