Dr.Protect Quercetín + Bromelatin tobolky 60 kps

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
799 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení

Pravidelná konzumace Dr.Protect Quercetin + Bromelatin pomáhá snižovat destruktivní účinky oxidačních volných radikálů vstupujících do těla v důsledku vlivů prostředí. Četné vědecké zprávy potvrzují, že pravidelná konzumace flavonoidů zpomaluje a brzdí rozvoj kalcifikace prostřednictvím jejich antioxidačního a stabilizačního účinku na cévní stěny.
Pravidelná konzumace může snižovat hladinu cholesterolu a výskyt krevních sraženin. Poslední studie zjistily, že Quercetin velmi pomáhá při překonávání alergických reakcí. Alergie je nadměrná reakce imunitního systému na látky, které obvykle nevyvolávají žádnou odpověď těla. Kromě ochrany před volnými radikály může zabránit tvorbě histaminu a dalších látek, které způsobují alergie nebo záněty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • kombinace bioflavonoidu s proteolytickým enzymem pro zdravý imunitní systém
  • quercetin pomáhá udržovat fyziologické hladiny histaminu potřebné pro zdravý imunitní systém
  • Bromelain je proteolytický enzym nacházející se v ananasových stoncích, také podporuje zdravou funkci imunitního systému
  • účinná formu zvýšení obranyschopnosti organizmu

V jakých rostlinách se nachází quercitin v přírodní formě?
Kvercetin se nachází ve velkém množství v borůvkách, červeném hrozně, rajčatech, třešních, plodech černé, v rybízu a jiné červené zelenině a ovoci.

 

Co je to Bromelain?
Bromelain Papain sestává z jedinečné kombinace dvou proteolytických enzymů získaných z ananasu a papáji. Bromelain a papain mají příznivé účinky na trávení, jakož i na správné trávení bílkovin. Bromelain může pomoci snížit bolest, zmírnit otoky a urychlit hojení poranění. Může posílit imunitní systém, snížit alergické reakce. Může mít silný protizánětlivý účinek, takže je také účinnou pomocí při artritidě. Enzym může pomoci rozložit protein nazývaný fibrin, který může také inhibovat krevní sraženiny - je dokázáno, že snižuje riziko srdečního infarktu a jiných vaskulárních chorob. Bromelain je také velmi silný antioxidant a svými vlastnostmi zvyšuje účinek quercetinu.

Jedna porce (2 tobolky) obsahuje: Quercetin (Quercetin dihydrate-Sophora Japonica) 500mg, Bromelain (Ananas comosus) (2500 GDU / g) 50mg

Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 kapsle před jídlem
Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.